EEVA naistekas

Neljapäev, 22. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Meeleheitel koduperenaised

Kas sa tead kõike "Meeleheitel koduperenaistest"?

Kas sa teadsid ...
... et iga 43 minutilise osa jaoks vajalikku materjali filmitakse 8-9 päeva.

Meeleheitel ajad
Uskuge või mitte, kuid pealkirja "Meeleheitel koduperenaised" poleks peaaegu tulnud. Enne meile kõigile armsaks saanud nime taheti sarjale panna pealkirjaks "Wisteria Lane" (Wisteria tee on tänav, mille ääres koduperenaiste kodud asuvad) või "Koduperanaiste saladusi täis elud". See oleks olnud tõeliselt igav ...

Karakterid
Sarja autor Marc Cherry ütles, et modelleeris Lynette'i ja Bree karakterid oma ema järgi. Lynette'i tegelaskuju oli inspireeritud  emast, kui Marc oli laps ja Bree tegelaskuju sellest ajast kui Marc oli teismelise eas.

Varastatud suudlus
Eva Longoria "Meeleheitel koduperenaiste" lemmik moment oli suudlus Doug Savant'iga (kes mängib Tom Scavot) Felicity Huffman'i ees.

Mänguasi
Jesse Metcalfe, kes mängis John Rowland'it, Solis'i perekonna aednikku, võeti sarja napilt enne filmimist. Pilootosa tegelikult filmitigi teise näitlejaga, kuid viimasel hetkel otsustati, et too on liiga noor mängimaks Gabrielle'i armukest.

Koduperemehed
Pilootosas seisab põleva Edie maja kõrval Bree abikaasa Michael Reilly Burke. Ta asendati hiljem Steven Culp'iga, kuid ei suudetud uue Rex'iga seda stseeni uuesti filmida. Ka Susani abikaasat Karli mängivad seriaalis kaks erinevat näitlejat.

Õnnelik lahendus
Nicolette Sheridan oli algul mõeldud ainult esimeste osade külalistegelaskujuks. Aga ta osutus niivõrd populaarseks, et Edie'st otsustati teha täiskohaga meeleheitel koduperenaine. See oli ka näitlejate jaoks hea lahendus, sest enne seda kandideeris Nicolette Bree tegelaskuju kohale.

Mida kõike need daamid teevad ...
Kuulus stseen, kus Gabrielle niidab oma glamuursel õhtul muru, filmiti kell 4 hommikul. Eva niitis ka tegelikult muru, kuigi oli eelneval peostseeni võtetel väänanud välja oma pahkluu!

Viimase hetke ost
Võrratu valge ülikond, mida Lynette kannab tööl, osteti kõigest 1 tund enne võtete algust.

Alasti ambitsioon
Ainukene asi, mis varjas Teri Hatcher'i tagasihoidlikkust stseenis, kus Susan sattus alasti oma ukse taha, olid kaks valgustusriba ... huhh.

Kestev lugupidamisavaldus
Tätoveering James Dentoni käel on lugupidamisavaldus tema isale. Tätoveering sisaldab isa nimeinitsiaale, sünni- ja surmakuupäeva ja mereväe auastet ning numbrit.

Mahlakas riietus
Punane aluspesu, mida Bree kandis esimesel hooajal ühes osas, kus ta püüdis Rex'i võrgutada, osutus ülipopulaarseks. Nädal peale antud osa ekraniseeringut olid kõik Ameerika kaubamajad sellisest pesust tühjaks ostetud.

Tagumiku tsensuur
Stseenis kus Gabrielle ja John jäid armatsedes peaaegu Carlosele vahele, pidi John alasti aknast välja hüppama. Selles stseenis kasutati tegelikult Jesse Metcalfe'i asemel kaskadööri. Järgnevavat stseeni, kus Jesse'i ilmub jälle aknale, seljas ainult särk, filmiti mitmeid kordi. Põhjus selles, et ei suudetud otsustada kui palju (vähe) peaks särk katma Jesse'i tagumikku, et see läbiks tsensuuri!

Tuhk tuhaks
Episoodis, kus Susan ja Edie lähevad järve äärde, et uputada Mrs. Huber'i tuhk, olid mõlemad näitlejannad haiged. Sellegipoolest, otsustas Teri Hatcer võtta stseenist mis võtta annab. Kuigi stseeni koordinaator käskis tal hoida suu ja silmad kinni, kui Edie viskab talle Mrs. Huber'i tuha näkku, oli tal suu lahti ja ta sülitas tuha effektselt välja, tehes sellega stseeni veelgi naljakamaks. Õnneks ei olnud see päris tuhk vaid maisijahu!

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Meeleheitel koduperenaised