EEVA naistekas

Pühapäev, 25. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kuus kõige kuumemat rannariiete trendi ehk valmistume suveks

Naine bikiinides

Õues paistab juba soe päike, läheneb kevad ja ega see suvigi enam mägede taga ole. Poelettidele ilmuvad tasapisi rannariiete kollektsioonid ja iga naisterahva soov on ju rannaski šikk välja näha! Proovime teid väheke aidata- trendidega kurssi viia ja näidata, mis on 2012 suvel päevitusriiete hulgas in ja mis mitte.

1Väljalõige
Tavaline ujumistrikoo pole just kuigi kaunis, mis? Parandame kohe selle vea, teeme külgedele sisselõiked ja voilaa - tulemus kui seksikas! Eriti hea näeb selline versioon välja tüdrukute seas, keda on õnnistatud liivakellafiguuriga. Ärge kartge end näidata!

2Õlad nähtavale
Nagu kõigile teada, on ühe-õla-kleidid muutunud iga hooajaga aina populaarsemaks. Nüüd on nad saanud omale väiksema õe kõrvale ja üheks kuumimaks trendiks ennustatakse just ühe õlapaelaga bikiine.

3Litrid
Kui sa armastad sädelevaid riideid, siis miks mitte veidi litreid puistata ka ujumisriietele!? Sel hooajal on lubatud sädelust lisada kõikjale, kõikides toonides! Lisaks võib neid suurepäraselt komplekteerida kristallikeste ja erinevate tikanditega ning atraktiivne tulemus on garanteeritud!

4Retro
Endiselt ei ole retro kuskile kadunud, vaid püsib kindlalt moepildis juba pikemat aega. Seega on retroteemaliste ujumisriiete soetamine alati kindla peale väljaminek. Kui litrid on sinu jaoks liig, siis miks mitte proovida just nostalgilisi lõikeid ja armsaid lipsukesi!

5Krooked
Erinevad krooked on olnud kõikjal moelavadel, nii kleidide kui ka bikiinide näol on neid meile palju tutvustatud. Vallatud krooked lisavad bikiinidele särtsu ja lustakust ning sobivad eriti hästi just neile, kes tunnevad, et tahaksid olla vormikamad. Niisiis, suurematel tüdrukutel soovitaks igaks juhuks suurtest kroogetest suure kaarega mööda kõndida!

6Bandeau
Juba eelmisel hooajal olid bandeaud täiega in. Nii läheb see moevoog ka edasi ning lausa uskumatu, kui hämmastavalt ja proportsionaalselt sellised bikiinid mõjuda võivad! Sellegi poolest, suure büstiga neidudel soovitan tuliselt enne üheksa korda mõelda, kui neid soetama hakkate!

Need olidki moelavadel enim tähelepanu pälvinud rannariietevariandid. Nagu näha, siis värve on kõiksuguseid, ka lõikeid peaks igale maitsele jaguma. Tähelepanu armastavad neiud saavad kohe litreid ja tikandeid otsima tormata, veidi tagasihoidlikumad saavad enda keha katta klassikalise trikooga ning lõppkokkuvõttes näevad mõlemad variandid väga fancyd välja! Selg sirgu ja nüüd poodi!

Emilia Elizabeth Kruusmann


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood Kuus kõige kuumemat rannariiete trendi ehk valmistume suveks