EEVA naistekas

Neljapäev, 24. June 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kuidas olla naiselik?

Naiselik naine

Sa ei pea olema super tüdrukulik või riietuma iga päev roosasse, et olla rohkem naiselik. Kui sa ei ole oma naiseliku poolega sina peal, siis on viimane aeg muuta poisilikust tütarlapsest naiselik naine. Muutumismäng võib olla vägagi lõbus. Juhised on järgmised:

1Esimene samm
Katseta meigiga. Kasuta seda minimaalselt ja ole pigem loomulik. Lihtsaks muutuseks proovi erinevaid lauvärve ja huuleläikeid. Proovi ka tugevamat meiki, sedasi õpid meigiga ümber käima. Totaalseks muutumiseks külasta kosmeetikut ja teisi selle ala spetsialiste.

2Teine samm
Leia aega enda eest hoolitsemiseks või lase seda teha professionaalidel. Hoia oma kulmud kenad. Eemalda üleliigsed näokarvad. Juuksed olgu alati pestud ja niisutatud. Mine juuksurisse ja lase lõigata ilus soeng. See ei pea olema trendikas seni, kuni see on hoolitsetud, kena ja sobib sulle.

3Kolmas samm
Muretse rohkem naiselikke riideid oma garderoobi. Tennised asenda trendikate, armsate kingadega. Lotendavate mehelike t-särkide asemel vali sellised, mis on rohkem ligi ja neutraalsetes või pastelsetes toonides. Osta erinevaid toppe, kraenööbiga särke, polosärke jne.

4Neljas samm
Lisa aksessuaare nagu kõrvarõngad, käevõrud, kaelakeed ja käekotid, isegi kui sa kannad parajasti teksaseid ja t-särki.

5Viies samm
Kasuta head grammatikat. Hoidu kasutamast vulgaarseid sõnu, ära ole labane.

6Kuues samm
Naerata. Ole enesekindel.

7Seitsmes samm
Seisa sirgelt. Jälgi oma rühti. Hoia lõug üleval ja kõnni graatsiliselt.

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood Kuidas olla naiselik?