EEVA naistekas

Esmaspäev, 12. April 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Teavitus
 • Google Geocoding API error: The request was denied.

Värska Sanatoorium

0.0/5 hinnang (0 häält)

Värskas on palju sellist, mis teeb selle paiga ainulaadseks. Värska Sanatooriumi külastajad on pea alati lummatud imekaunist Setumaa loodusest, mida saab imetleda  ka hubaste tubade akendest. Võrratu männimetsaõhk ja nauditavad jalutuskäigud metsas või järve ääres garanteerivad teile hea isu ja kosutava une.

Värska Sanatoorium on Eestis ainulaadne oma raviarsenali poolest. Pakume turgutust looduslike vahenditega – Lämmijärvest saadava magevee ravimuda ja sügavalt maapõuest ammutatava kuulsa Värska mineraalveega. Magevee ravimuda on orgaaniliste ainete poolest kümme korda rikkalikum kui meremuda ja sisaldab palju väävelvesinikku.

Värska muda peetakse maailmas üheks ainulaadsemaks ravitoimeliseks mageveemudaks, millele väidetavalt maailmas analoogi ei leidu: Värska muda sisaldab suurel hulgal östogeeni ehk naissuguhormooni, mis teeb ta naha noorendamise omadustelt ületamatuks.
Paks muda lahjendatakse 570 miljonit aastat vana ülisoolase Värska veega, mis omakorda annab tõepoolest maailmas ainulaadse kombinatsiooni.

Lisaks ravimudale ja mineraalveele on sanatooriumi külalistel võimalik saada elektri-, laser-, parafiin- ja soolaravi, erinevaid massaaže, füsioteraapiat, ravivõimlemist ning palju muud tervendavat. Protseduurid toimuvad asjatundjate (arstide, med.õdede) valvsa pilgu all ning väljaõppinud, kogenud ja hoolitsev personaal tagab klientidele turvalisuse.

Aadress

 • Küla: Väike-Rõsna küla
 • Vald: Värska vald
 • Maakond: Põlvamaa
 • Postiindeks: 64034

Kontakt

 • Telefon: 7993901
 • E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Asukoht kaardil

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!