EEVA naistekas

Esmaspäev, 26. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kõrged kontsad teevad ära?

Kõrged kontsad

Kõrged kontsad teevad ära? Meestele mõjub 15-sentimeetrine seelik kui kiisupojale piim? Olete ikka kindel? Asjad, mis alati mõjuvad, kui on vaja meest mõjutada, on kõrged kontsad, lühike seelik ja armas naeratus? Kindel? Tööintervjuule minnes ei pane te meesbossi mõjutamiseks suure dekolteega pluusi ja seksikat seelikut? Mis tegelikult mehed pöörde ajab?

Mul oli hiljuti sõpradega väike istumine, kus meessoost isikuid oli rohkem. Lihtne küsimus, pani tüdrukud tõsiselt imestama. „Naine peab olema tark! Maailma asju ikka teadma ja neist ka huvituma,“ väitis kindlalt Joonas. Alari jaoks oli tähtis huumorimeel. Peale teema pikemat arutamist tuli välja, et eelistatakse kogenud „bitch’e“ rahulikele süütukestele, kuna karmid arvamusavaldajannad seisavad enda eest. Mainiti muidugi ka, et rahulikud naised pidid voodis emalõvid olema… Aga siiski: kuhu jäid pepu, jalad ja rinnad?? Mis toimub?

Minu suurele imestusele vastuseks öeldi, et otsin mehi valest kohast, mille peale ma vägagi solvusin. Tänapäeva intelligentsed mehed ei pidanud esmajoones tuharaid ja rindu vaatama. Naiivne oleks uskuda, et ilusad kehavormid mehi külmaks jätavad, kuid millegi pärast otsitakse siiski kohe naisi, kellega võiks olla ka midagi püsivamat kui üheöösuhe.
Naiste võrdväärne võimalus meestega kõrgetele ametikohtadele tõusta on mõjutanud ka meeste vaatenurka naise valimisel. Raudkindlat pööret oleks rumal otsida, kuid areng on märgatav.

Niiet naised! Nüüd lähme mehi lantima „korralikest“ kohtadest. Ööklubidest ja baaridest ei pidanud neid leidma. Tuleb vaadata kaubamaja meestelõhnade leti juurde ja spordiklubidest. Seksika seeliku asemel võtke kaasa aktiivsus ja enesekindlus! Meestele ju meeldib olla maailmanaba, seda enam meeldib neile naine, kes neid jultunult rajalt maha võtab! Läki!

Talvi Kaja

Postitas 09/12/2007 13:54 by Janar25 #217205
urrr
Postitas 11/12/2007 11:52 by jerusalem #217206
väga hea siis ju:)
Postitas 20/01/2009 15:50 by Sille1 #217207
Eriti häid valikuid võib leiduda intelligentsust nõudvatelt üritustelt...mulle meeldib, kui mees on tark!

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Kõrged kontsad teevad ära?