EEVA naistekas

Teisipäev, 28. June 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

INTERVJUU! Blogija Triinu Liis Raudmägi: iga naine peaks vähemalt korra elus olema armunud!

Triinu Liis Raudmägi
Triinu Liis Raudmägi
Triinu Liis Raudmägi
Triinu Liis Raudmägi
Triinu Liis Raudmägi
Triinu Liis Raudmägi
Triinu Liis Raudmägi
Triinu Liis Raudmägi

Triinu Liis Raudmägi on noor naine, kes armastab blogida ilu- ja elustiiliteemadel. Ta  hakkab silma oma positiivsusega ning on oma mitmekülgsete tegemistega suurepärane eeskuju kindlasti paljudele naistele.

Triinu Liis, palun tutvusta end lühidalt - millega tegeled?
Olen temperamentse, armastava ning agressiivse, kuid andestava loomuga naine. Ma püüan olla iga päev õnnelik ja rõõmustada ka pisiasjade üle. Omapäraseks teeb mind, ma arvan, minu pisikene kasv - olen kõigest 153 cm pikk!
Alates 2011. aasta algusest töötan müügipartnerina Tallinna ühes suurimas kinnisvarabüroos Epicenter (Endine RE/MAX Professionals). Seal olen spetsialiseerunud elamispindade klientuuri teenindamisele. Tegelen pidevalt enesetäiendamisega ja õppimisega, et saada selles, mis ma teen, alati paremaks.

Mida sa soovitaksid inimestele, kes pole veel enda jaoks seda päris õiget ametit leidnud?
Mina soovitan proovida ja katsetada, sest teoorias võivad tunduda paljud ametid ja töökohad hoopis teistsugused kui nad tegelikult on! Tänu sellisele katsetamisele saab noor inimene ka oma CV’sse kogemusi juurde ning hiljem on ihaldatud töökoha saamine sellevõrra natukene lihtsam, sest väga paljud ametid nõuavad sarnaseid omadusi.

Kui kaua oled bloginud? Kuidas enda jaoks blogimise avastasid?
Esimese blogi kirjutamist alustasin 7 aastat tagasi just siis kui olin murdeeas. Vajasin kohta, kus ennast välja elada.
Selle aasta suvel tundsin aga, et soovin oma töö kõrvale veel midagi teistsugust. Blogi pidamine on minu jaoks rohkem hobi, sest ma väga naudin seda! Ma armastan inimestega suhtlemist ja ütlen ausalt ... minu blogi lugejad on ühed armsaimad inimesed maailmas! Väga paljusid neist tunnen juba nimepidi, sest suhtleme ju igapäevaselt. Nad annavad mulle energiat!

Kas ja kuidas on blogimine sinu elu mõjutanud?
Kui nüüd aus olla, siis mitte oluliselt. Olen ikka seesama pisike Triinu! :) Elu käib edasi täpselt samamoodi nagu enne, sest ma ei osta/ei tee kunagi midagi spetsiaalselt blogi jaoks vaid kirjutan täpselt nendest asjadest, mida ma muidu kasutaksin ja mida ma päriselt teen. Sellepärast on minu jaoks blogi pidamine ka üsna lihtne. Ma jään iseendaks ja kirjutan täpselt sellest, mille tuju mul parasjagu on! Usun siiralt, et niikaua kui postituste tegemine ei muutu kohustuseks, on blogil hing sees!
Aga tänu oma eelmisele blogile sain tuttavaks oma praeguse elukaaslasega, kes lugedes nägi kui palju ühist meil on ja otsustas mind õhtusöögile kutsuda!

Kes või mis sind inspireerib?
Mind inspireerivad inimesed minu ümber. Absoluutselt iga inimene. Kui nüüd olla natukene konkreetsem, siis kõige vahvamad ja inspireerivamad on võibolla lugejate kommentaarid ja tagasiside. Tore on mõelda, et kellelegi minu mõtted ja tegemised huvi pakuvad. Samamoodi nagu mulle teiste blogijate omad. See on nagu täiesti teine maailm.

Kes või mis teeb sind õnnelikuks?
Õnnelik inimene on õnnelik oma kodus. Kodus olen kõige õnnelikum, sest siin on minu elukaaslane, siin on minu loomad, siin on minu varjupaik. Ma tunnen ennast siin hästi ja kõik mured on sekunditega pühitud. Ka minu mees on selline positiivse suhtumisega ja ta alati ütleb: “Ei ole probleeme, on vaid lahendamist vajavad olukorrad”. Meil kohe on kodus selline hea aura, mis mind tõesti õnnelikuks teeb!

Milline on stiilne naine?
Stiilne naine – minu jaoks ei pea stiilne naine olema väga enesekindel, sest vahel on ka tagasihoidlik hoiak väga armas ja lahe! Ma arvan, et oskus ja julgus jääda selleks, kes sa oled, teeb naise stiilseks.

Mis on sinu stiili võtmesõnadeks?
Minu stiil ... see muutub iga päev. Samas võin vist öelda, et läbivateks sõnadeks on siiski naiselik, puhas ja lihtne.

Milliseid riietusesemeid sinu kapist iialgi ei leia?
Minu kapist ei leia iialgi pika ninaga saapaid/kingi, sest kuna mul on väga pisike jalg ja olen ise ka nii lühikest kasvu, siis näeksin välja nagu pöialpoiss!

Millised on sinu hommikused iluprotseduurid?
See sõltub nüüd sellest, kas tahan see päev meiki kanda või mitte. Igapäevaselt ma seda ei tee. Kui arvestame seda päeva, kus tekib isu natukene oma meigiga “mängida”, siis näeb kava välja selline:
Kõigepealt pesema (hiljem jätan juuksed rätikusse kuivama). Siis teen valmis meigi - nii on see lihtsam, kuna juuksed ei kipu näole ette. Igapäevase meigi juurde kuulub BB-kreem või jumestuskreem, puuder, õrn põsepuna, ripsmetušš ja kulmupliiats. Kui meik valmis, tegelen juustega edasi ... juukseotstele seerum ja seejärel kuumakaitse. Kuivatan juuksed fööniga ja olen valmis!

Tundud väga koduarmastav naine - mis teeb kodu koduks?
Olen tõesti. Ma olen täielik kodukana. Kui mul on valida, kas minna sõbrannadega ööklubisse jalga keerutama või jääda koju diivanile teed jooma mõne hea filmi/raamatu seltsis, siis valin viimase. See ei tähenda muidugi, et ma üldse väljas ei käiks! :)
Kodu teevad koduks inimesed, kes seal elavad. Mulle piisab ka ainult neljast seinast kui mul on seal olemas minu mees ja minu loomad!

Sul on koduloomadeks tuhkrud ja krabi - millest selline huvitav valik?
Tuhkrud on mul olnud juba oma 6 aastat. Ma kuulun Eesti Tuhkrute Liitu ning suhtlen pidevalt ka teiste tuhkruomanikega. Kui ma nüüd tagantjärele mõtlen, kuidas ma tuhkruteni jõudsin, siis ma päris ausalt ei mäleta enam. Ma ei mäleta seda hetke kui mul käis peast läbi mõte “tahan omale tuhkrut”. Ma olen nende olemasoluga juba nii harjunud ja ei kujuta oma elu teistmoodi ette. Nad on minu kullatükid!
Krabi nimega Frankie on meil uus tegelane. Minu elukaaslane kinkis ta mulle jõuludeks! Ausalt öeldes ei teadnud ma siis krabidest mitte midagi ja üllatus oli VAU kui suur, kui kuuse all ämbri sees päris krabi oli! Nüüd olen temaga harjunud ja ka tema on mulle väga armas. Ma poleks arvanud, et krabid nii targad on.

Kuidas tekkis mõte teha heade mõtete purk ja see ka laiemale ringkonnale kättesaadavaks muuta?
Sellel on päris vahva arenemise lugu. Oli tulemas meie firma juhatuse esinaise sünnipäev ja mul ei olnud õrna aimugi, mida talle kinkida. Kuna ta on meil selline emotsionaalne inimene ja hindab väga personaalseid kingitusi, siis tekkis idee teha talle selline motivatsiooni purk. Hiljem kui ta peale oma sünnipäeva koosolekut pidama tuli, rääkis ta minu kingist kõigile! Ta oli sellepärast väga elevil .. peale seda tulid mitmed, mitmed kolleegid mu juurde küsima, et kas ma viitsin äkki veel mõned teha, et kes tahab kliendile kinkida, kes sõbrannale ja kes üldse iseendale. Selge sõnaga öeldi, et nad on nõus selle eest ka mulle maksma, et tehku ma ainult valmis! Kuna iga purk on käsitöö ning selle tegemisele kulub natukene rohkem kui tund aega, siis ma täiesti mõistsin, miks nad seda ise ei viitsinud teha ja palusid mind. Tegin siis esimesed 20 purki valmis ja viisin kontorisse. Need osteti ära kahe päevaga ja soove tuli järjest juurde! Sel hetkel mõistsin, et see on midagi sellist, mille järele on nõudlus. Ja kui on nõudlus, siis tuleb tekitada pakkumine, eks?
Nii siis tõin heade mõtete purgid juba paari kuu pärast Selveri lettidele ja müük on olnud siiani väga edukas!

Millised oleksid 3 fakti sinust, mida teavad vähesed?
See on päris raske küsimus! Kuid..
1) ma ei oska ujuda! Supelda ma oskan, aga päriselt ujuda mitte.
2) ma meeletult kardan herilasi, sest lapsepõlves sain kunagi silmalau peale sutsata ja pidin nädala päikeseprillidega käima! Veel on mälestus sõbrannast, kellele ronis herilane ninna ... ÕUDNE!
3) ma oskan rääkida lisaks eesti keelele nii viipekeelt kui ka vene keelt, sest minu isa on kurt ja emapoolne suguvõsa vene rahvusest. Mõlemad oskused on mulle väga palju kasuks tulnud, kuna tööl puutun kokku väga palju vene keelt kõnelevate inimestega ja paljud meie maaklerid jäävad seetõttu hätta. Tänu viipekeele oskusele ja sõrmendamisele sain aga Eesti Kurtide Ühingu usaldusmaakleriks.

Ütle palun üks soovitus igale noorele naisele, mida peaks elus vähemalt korra tegema või proovima?
Armuma!

Triinu Liisi blogi saab lugeda aadressil http://costany.blogspot.com/

Toimetas Tiiu Maks

Postitas 01/02/2013 19:03 by monica #220068
Väga lahe intervjuu ja väga asjalik blogi, üks lugeja minu näol kindlasti juures

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Intervjuud INTERVJUU! Blogija Triinu Liis Raudmägi: iga naine peaks vähemalt korra elus olema armunud!