EEVA naistekas

Laupäev, 26. May 2018

Last updateN, 18 Jun 2015 12pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2014 detsember sinu tähemärgile

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta detsembri horoskoop:

Jäär

Jäär

Alates 4 detsembrist pöörad vähem rõhku tööle ja karjäärile ning rohkem rõhku õnnelike eesmärkide saavutamisele. Siiski, mida kuu lõpu poole, seda rohkem annavad töö ja kohustused endast märku aga seda pingevabamal ja nauditavamal moel. Sel kuul on soodustatud meeskonnatöö ja alguse võib saada mõni uus projekt. Oled motiveeritud püüdlema oma unistuste poole ja tegema põnevaid plaane tulevikuks. 4-8 kuupäev on hea aeg erinevate asjade presenteerimiseks, avaldamiseks ja promomiseks. Alates 20 detsembrist kuni 12 jaanuarini tunnustavad teised ja tunnustad ka ise (enese aktsepteerimine) oma progressiivset isiksust. Julged olla erinev ja tegutseda erinevalt, kuigi aegajalt võib see olla vastuolus sinu üldiste eesmärkidega. Alates 21 kuupäevast saad täiendava koguse energiat oma tööalasesse ellu. See energia on ühtlasi tasakaalustav, toetav ja aitab täita sul igapäevakohustusi.

Sõnn

Sõnn

Alates 4 kuupäevast oled tulvil energiat, ambitsioone ja motivatsiooni oma tööalaste eesmärkide saavutamiseks. Tänu entusiasmile oled võimeline tegema ära palju tööd vähese ajaga. Ürita teha tööd iseseisvalt ja teistest sõltumata ning väldi konflikte ülemuste ja töökaaslastega. Ka koduses ja pereelus saadab sind sel kuul tugev energia. Alates 20 detsembrist lased lahti sind tagasihoidvatest piirangutest ja ennasthävitavatest hoiakutest ning sinu uks enesesse kasvab veelgi. Kui oled vältinud karjääriredelil tõusu tulenevalt hirmust hakkama saada või kartuses ebaõnnestuda, siis käesolev kuu on suurepärane aeg enesekindluse tõstmiseks ja enesesse uskumiseks. Kui oled teinud plaane aastaks 2015 seoses reisimise või õppimisega, siis ei pea sa tingimata ootama järgmist aastat – võid teha algust juba sel kuul. Alates 23 kuupäevast usk enesesse aina kasvab, tunned, et oled vajadusel võimeline liigutama mägesid.

Kaksikud

Kaksikud

Käesoleval kuul tuleb sul tegeleda suhteküsimustega, eriti mis puudutab pühendumist ja lojaalsust. See võib olla ka pikemaajalisem teema, mis võib sinu tähelepanu vajada järgmised paar aastat ning võib panna suhte proovile. Pühenduda või mitte pühenduda, see on küsimus? Kas liikuda vaikselt ja kindlalt pühendunud suhte suunas või panna kogu senine suhe küsimärgi alla? Töö ja tervisega seonduv tekitab sinus sel kuul rahulolu. Alates 4 detsembrist võid tunda vajadust avastada ja uurida asju väljaspool rutiini. Oled intellektuaalselt aktiivsem ja julgem, valmis saama uusi kogemusi. Sellegipoolest võib 8 kuupäeva paiku korraks tulla puudus entusiasmist millegagi tegeleda. Entusiasmi puudumine on õnneks ajutine ja hetkeline, annad lihtsalt hinnangu oma senisele ja planeeritavale tegevusele. 6 kuupäeva paiku võib päevakorda tekkida miski suhtega seonduv või muutuvad sinu tunded partneri vastu oluliselt selgemaks. Mõlemal juhu on sinu emotsioonid sel päeval laes. Alates 20 kuupäevast tunned vajadust leida uusi sõpru või soojendada suhteid olemasolevatega. Antud kuupäevast kuni 12 jaanuarini ongi soodustatud ühised tegevused sõpradega ja suhtlemine.

Vähk

Vähk

Detsember algab reorganiseerimise ja tööga. Mida kuu lõpupoole, seda suurem on tõenäousus, et tähelepanu tuleb pöörata ka suhtele. Alates 4 kuupäevast oled vajadusel valmis otsima toetust (finantsilist või emotsionaalset), otsima intiimset lähedust või valmis rääkima avatumalt asjadest, mis seni on olnud sinu jaoks raske või tabu. Antud kuupäeva paiku võib esineda konflikte seoses raha või ressurssidega. Alates 8 kuupäevast on hea aeg ümber hinnata oma rahaasjad ja piirata kulutusi, kui see juhul probleemiks on olnud. Alates 20 detsembrist võib sinu ees seista väljakutse leida oma unikaalne tee – tee, mis peegeldab sinu andeid ja isikupära. Oled alates sellest kuupäevast võimeline võtma suuremaid tööalaseid riske ja suund karjääriredelil võib olla ülespoole. Võid maanduda uuel positsioonil, mis nõuab senisest rohkem pingutusi ja vastutust. 21 kuupäev võib tuua uue alguse lähisuhtesse ja 23 kuupäev muudatused igapäevaharjumustesse.

Lõvi

Lõvi

Sel kuul on mida tähistada, ees ootavad jõulud ja aastavahetus. Juba kuu alguses üritad leida paremat tasakaalu tööle ja isikliku elule kuluva aja vahel. Alates 4 detsembrist tulevad päevakorda probleemid või pinged suhtes, mis on pikemalt pinna all hõõgunud. Aeg on neid tuulutada ja leida lahendusi. Kui oled oodanud õiget aega, siis 4-6 kuupäeva paiku on hea aeg uudiste avaldamiseks või teadaannete tegemiseks. Kui oled viimasel ajal panustanud liigselt naudingutele, siis alates 8 kuupäev toob sind tagasi maa peale ja paneb sind mõtlema ning vajadusel elustiili kohendama. Mõnede jaoks võib see kuu tuua muudatusi lähisuhtes või suhtes lastega. Alates 20 detsembrist kuni 12 jaanuarini saadab sind tugev positiivne energia, mis aitab sind eriti suhete, hariduse ja reisimise valdkondades. Suhe kallimaga näitab paranemise ja edasiliikumise märke ning muutub üldse selgemaks. Aasta viimasel nädalal võib hobi muutuda tööks ja armastus muutuda tõsisemaks.

Neitsi

Neitsi

Ka sel kuul panustad olulisel määral kodusse ja peresse, kuigi kuu lõpupoole tunned järjest suuremat vajadust lõbutseda ja saada teiste tähelepanu. Alates 4 detsembrist kuni 12 kuupäevani oled tulvil motivatsiooni ja oled vajadusel võimeline väsimatult töötama. Tunned sealjuures uhkust tehtava töö ja isegi igapäevarutiinide üle. Soovid teha kõike omas tempos ja ei tunne rõõmu uudishimulikest kolleegidest ja pealetükkivatest ülemustest. Alates 8 kuupäevast ei pruugi sa usaldada oma intuitsiooni nii palju kui tavaliselt ja natuke võib väheneda usk enesesse. See kõik on ajutine, kohaned lihtsalt sind ümbritsevate muutustega. Alates 20 kuupäevast oled taas indu täis ja valmis ennast täiendama igas eluvaldkonnas. Võid õppida midagi, mis oli varem peidetud või kättesaamatu ja see aitab sillutada teed edasiliikumiseks. Alates 21 kuupäevast tunned suurt vajadust vaba aja ja puhkuse järele ning sind saadab sel perioodil romantiline energia.

Kaalud

Kaalud

Detsembrikuus pole sa väga distsiplineeritud ja otsid pigem naudinguid, kuid erinevad asjaolud võivad panna sind siiski mööda nööri käima. Südameasjades oled valmis haarama initsiatiivi ja julged vabalt rääkida oma tunnetest. 4-8 kuupäev on suurepärane periood õppimiseks, suhtlemiseks ja erinevate asjade promomiseks. 8 kuupäeva paiku võib tekkida soov suhelda vähem sõpradega ning pühenduda rohkem sinu jaoks olulisele inimesele. Kuigi suhtes võib esineda ettearvamatusi, tunned et ohjad on sinu käes ja oled võimeline suunama asju soovitud suunas. Alates 23 kuupäevast oled distsiplineeritum ja oled suheldes autoriteetsem. Võid mõnevõrra distantseeruda suhtest ja pöörad täiendava aja pigem oma projektide ja aina suureneva vastutuse peale. Sul võib olla palju ideid ja mõtteid, mida soovid ellu viia aga ära võta asju rohkem töösse kui jõuad reaalselt ära teha. Väldi liigset koormust ja pigem naudi seda, mis sul juba olemas on.

Skorpion

Skorpion

Sel kuul võivad sind ees oodata olulised muutused või muudatused. Alates 4 detsembrist pöörad suuremat tähelepanu kodule ja perele aga tähelepanuta ei saa jätta ka igapäevatööd. Detsember on hea aeg renoveerimiseks ja ümberkujundamiseks. Mõttes võib olla koju väikese spordinurga loomine, et ühe võimaliku uue aasta lubadusena rohkem tervisele rõhku pöörama hakata. Käesoleval kuul väldi vaidlusi ja eriti tühise asjade üle kuna erimeelsused kipuvad käest minema ja paisuma suuremateks tülideks. 4-6 kuupäeva paiku võib tekkida vajadus tegeleda intiim- või finantsküsimustega. Võib tekkida vajadus ise laenata või tagasi nõuda välja laenatud raha. Kui detsembrikuus tekib vajadus võtta vastu üliolulisi otsuseid, siis võta nende langetamiseks aega. Alates 20 kuupäevast oled vajadusel valmis ellu viima muudatusi töös, tervises või rutiinis, mis sillutab teed edasiseks. Alates 23 kuupäevast tunned end vabamalt ja spontaansemalt.

Ambur

Ambur

Detsembrikuus tunned, et sinu sõnadel ja tegudel on suur mõju. Sind ja sinu isikupära hinnatakse. Alates 4 kuupäevast on sul võimalus luua uusi tutvusi ja suhelda efektiivselt. Ühtlasi tõuseb motivatsioon ja loomingulisus, mis on sel kuul eriti tööalaselt abiks. 5-6 kuupäev sobib teadaande tegemiseks või uudise väljakuulutamiseks. Esineda võib suhtedraamat aga tõenäoliselt lõpeb see positiivselt ja pigem avardab silmaringi. 8 kuupäeva paiku on sul võimalus ümber hinnata isiklikud plaanid ja projektid ning võimalus vaadata enese sisse. Alates 21 kuupäevast oled võimeline võtma ohjad enda kätte valdkondades, mis puudutavad finantse, turvalisust ja mugavust. 23 detsembrist algab pikem periood, mis kestab 2017 aasta detsembrikuuni ja selle perioodi jooksul korraldad oma elu oluliselt ümber ja muutud seeläbi küpsemaks inimeseks. Ühtlasi on see tugev periood oma finantsolukorra stabiliseerimiseks ja tugevdamiseks.

Kaljukits

Kaljukits

Detsembris valid oma elutempo ise. Panustad nii töösse ja rahateenimisse kui kodu ja peret hõlmavatesse algatustesse. 6 kuupäeva paiku võid saada uudiseid töö või tervise valdkonnast aga need võivad olla liialdatud ja tõde selgub alles järgnevate päevade jooksul. Alates 8 kuupäevast võid tunda ajutiselt mõningast motivatsioonilangust. Alates 20 kuupäevast on sinu jaoks olulisel kohal pere ja perega seonduv. Tunned end enesekindlamalt, tunned et koduses maailmas on ohjad sinu käes. Oled pere heaks valmis end vabastama negatiivsetest ja piiravatest asjadest, mis on sind mõnevõrra tagasi hoidnud. Ära oota otsuste langetamiseks uut aastat, võta need vastu juba nüüd. 21 kuupäev toob uut energiat, mis võimaldab vajadusel alustada puhtalt lehelt ja taasavastada end. Üldiselt võib käesolev kuu olla üks parimaid aegu finantsilises mõttes kuna oled väga motiveeritud parandama oma rahalist olukorda. Kõik on sinu kätes!

Veevalaja

Veevalaja

Detsembrikuus on palju toimumas kulisside taga. Sel kuul oled valmis võtma, mida soovid ja oled valmis panema teised paika, kui juhul keegi peaks oma piire ületama. Pea meeles, et inimesed ei pruugi näha sinu sügavad tundeid, kiindumust ja eesmärke, kui sa ei lase neil välja paista. Teguderohkus on sel kuul soositud aga kiirustamine on see, mida tuleks vältida. Alates 8 kuupäevast võib suhe kallimaga muutuda natuke jahedamaks või vastupidi, saad lõpuks maitsta järjest paraneva suhte ja partnerluse vilju. 10 kuupäevast võib armastus muutuda mõnevõrra keerulisemaks ja privaatsemaks. Alates 20 kuupäevast saadab sind särav energia suhtlemise ja õppimise valdkonnas. Asjad, mis neis valdkondades on vahepeal soiku jäänud, hakkavad lõpuks taas edasi liikuma. Alates 23 kuupäevast saab alguse kolme aasta pikkune tsükkel, kus võib esineda teatud raskusi või valikute tegemist sõprussuhetes ning rohkem piiranguid ja kohustusi. Samas võivad sel perioodil suhted osade sõpradega muutuda sügavamaks ja stabiilsemaks.

Kalad

Kalad

Sinu tähelepanu keskpunktis on detsembrikuus töö, finantsid ja sõprussuhted. 4 kuupäeva paiku võid tunda end ärritunult või vihaselt ja sa ei oska koheselt sellele seletust leida. Ära lase rahutusel ja teadmatusel oma käitumist juhtida. Proovi pigem välja selgitada probleemide algallikas, et seejärel oleks võimalik lahendus leida.  Alates 8 kuupäevast oled julgem ja kaitsed end, kui tunned selleks vajadust. Alates 20 detsembrist kuni 12 jaanuarini võib finantsvaldkonnas avaneda uusi võimalusi. Pead tegema midagi teisiti kui tavaliselt ja ellu viima progressiivseid ideid, et raha hakkaks sisse voolama. Isiklikud ressursid võivad olla küll piiratud aga tunned, et kontrollid neid suurepäraselt. 21 kuupäev annab jõudu alustada puhtalt lehelt sõbraga või sõpruskonnaga, kui selleks vajadus peaks olema. 23 detsembrist saab alguse kolme aasta pikkune periood, mis puudutab tööd ja reputatsiooni. Selle perioodi jooksul on sul võimalik anda hinnang oma karjäärile ja mainele, muutes vajadusel oma suhtumist, et paremini saavutada püstitatud eesmärgid. Mitmed asjaolud tuletavad sulle meelde, kui oluline on struktuur, vastutus ja reputatsioon sinu elus. Sind võib ees oodata suurem vastutus, kuid ka suuremad saavutused on seetõttu võimalikud.

EEVA

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop HOROSKOOP! Mida toob 2014 detsember sinu tähemärgile