EEVA naistekas

Neljapäev, 26. November 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Väike armas challenge 06/08/13

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Ma mõtlesin, kas kirjutada sellest, või mitte. Aga kuna mul on tänu selle õnnestumisele täna jälle nii hea tuju, siis ma mõtlesin, et miks mitte teiega ka seda väikest challengikest jagada :D
Asi on tegelikult väga lihtne - proovi saada üks päev niimoodi hakkama, et sa ei ütle ühegi inimese kohta mitte midagi negatiivset. Tundub üsna kerge, et okei, mõtled siis pidevalt selle peale ja jääd vait, enne kui midagi halba ütlema tahad hakata. Aga kui ma selle peale pidevalt mõtlema hakkasin, siis ma sain aru, kui tihti selliseid olukordi tegelikult on. Et sa lihtsalt kommenteerid kedagi / räägid kaasa. Mul oli päris mitu päeva nii, et ma sain juba peaaegu hakkama, aga siis suutsin täiesti tähelepanematult midagi lolli öelda. Mispärast seda vaja oli, mõtlesin muidugi juba hiljem.. :D

Ja ei ürita siin nüüd öelda, et appi ärge rääkige mitte kellestki negatiivselt, muidu ma arvan teist halvasti. Lihtsalt põnev on ju selle üle mõelda ja jälgida, kui palju asju sa tegelikult ühe päeva jooksul ütlemata võiks jätta:)

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Anette Martin Väike armas challenge 06/08/13