EEVA naistekas

Teisipäev, 07. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

17/04/13

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari
 • See pikk nädalavahetus oli nii mõnus (esmaspäeval meil kooli polnud, kuna see on Rootsi ja siin on vähemalt kord kahe nädala jooksul põhjus kool ära jätta). Laupäeva varahommikul läksime Globe Arenale, kus Pamela ja tuhanded inimesed ootasid, et Swedish Idolile kandideerida. Väga väga halb päev selle jaoks, vihma kallas nagu oavarrest ja kõik need inimesed pidid õues mingi 5 tundi seisma ja külmetama. Me jõudsime täpselt selleks ajaks, kui nad hakkasid rahvast filmima, et kui nemad karjuvad "kes tahab saada superstaariks", siis nad peavad kõik kisama "mina" ja naeratama. Kõik, kes seal rivis juba tunde seisnud olid, ei olnud enam just nii heas tujus ja see kisa oli alguses suht hädine. Siis need saatekorraldajad läksid ikka päris korralikult närvi seal ja ütlesid, et see kes nüüd ei naerata ja ei karju läheb koju ära :D Aga okei, pikk jutt, igatahes Pamelale öeldi jah!!! :):) Ülihea:)
 • Nädalavahetusel mängisime veel viimast korda sellel aastal tiimivõistlust ja võitsime kogu asja ära, ehk siis teenisime klubile 10 000 krooni :)
 • Mida aeg edasi, seda rohkem ma siin ikka imestan, kuidas inimesed nutitelefonidest reaalselt sõltuvuses on. Ma tean, et see on juba vana teema, aga tõesti.. Näiteks eile trennis pidime tegema mingit kiiruseharjutust ja paarilisel stopperiga aega võtma. Kõik kasutasid siis telefonistopperit ja see oli täiesti masendav, sest kõik hakkasid oma mingeid sõnumeid vaatama ja tweete lugema ja mida iganes veel. Ja kui treener ütles, et paneme nüüd telefonid ära, siis paljudel tuli reaalne hüsteeria ja nad lihtsalt hoidsid kramplikult oma telefonist kinni, et kuskil nurgas viimased asjad ära vaadata/kirjutada. Ulme:D
 • Rääkisin üks päev koolis ühe Hiinast pärit klassiõega ja ütlesin, et siin on see kooligraafik ikka palju mõnusam. Siis ta hakkas naerma ja ütles, et kas tõesti, ta käis Hiinas erakoolis, kus olid tunnid kaheksast kaheksani. Mul vajus suu ikka korralikult lahti, 12 tundi koolis!?! Ma hakkasin kohe küsima, et kuidas siis inimesed trennis said käia ja siis ta ütles lihtsalt, et no ei saanudki. Ja kui ma küsisin, et miks ta kooli ei vahetanud, siis no muidugi vanematele seal vastu vaielda ei tohi. Ma unustan ikka kogu aeg, et maailm on suur ja lai ja igal pool ei ela inimesed nii, nagu meie siin.
 • Rootslaste muusikat kah, Kim Cesarion-Undressed

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!