EEVA naistekas

Kolmapäev, 25. November 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Teistsugune Birgit Kool

Postitas blogisse: Rita elu
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Kõik, mis juhtub, juhtub põhjusega. Mida rohkem sattun erinevatesse projektidesse (ja ka moeshow`de backstage`i jne) seda paremini mõistan, kui toredad inimesed mind tegelikult ümbritsevad. Augustis esitles andekas moelooja ja blogija Birgit Kool oma uut kollektsiooni“Reptile”. Birgiti enda sõnul peegeldab rohekas, must, valge “Reptile” kollektsioon tema rahulikumat poolt. Muidu on andekas neiu auhindu kokku kuhjanud eelkõige tänu oma eelnevatele väga edge`idele kollektsioonidele. Sellel korral tuli ta hoopis märksa kantavama loominguga vaatajate silme ette. Tubli töö!

 

image

image

Mul on hea meel, et sain abiks olla jumestajana. Enam-vähem kolmekesi jumestasime 20 modelli. Olen vahepeal juba täitsa hakkanud igatsema seda moeshow`de adrenaliini, kui sul on nii kiire, et sa ei jõua tundide kaupa juua, süüa ega istuda ning aina jumestad. Päev oli äärmisel palav ning meik aina tahtis minema voolata, kuid me hoidsime kätt pulsil.Näitan ka teile Jörgen Norkroosi klõpsutatud pilte. Kahjuks kõikidest modellidest, kellele meiki tegin pilte pole. Näitan neid tüdrukuid, kellele oli au meiki teha. 

image

Kogu seltskond oli kirev, aga väga tore. Modellide seas oli mitmeid „Eesti Tippmodelli“ saate osalejaid. Tippmodelli saate teise hooaja võitjale Sandrale meiki tehes, sain natuke ka tema modellitööst Türgis teada. Mulle meeldib, et moeshow`del juhtun kokku täiesti ootamatute inimestega, saan teada midagi uut ja paned enda jumestaja oskused proovile. Lisaks tüdrukutele tegin ka kaunile Birgitile kiire meigi moeshow eelse kaose keskel. Vaatamata tohutult palavale ilmale oli väga vahva. Aitäh Birgit, et mu kampa võtsid ja kohtume peagi Pariisis ;)

image

Fotod: Jörgen Norkroos Cine-photography

Looming: Design by Birgit Kool
Meik: Margarita Gavrilova

image Reporter tegi kollektsioonist lugu, mida saate vaadata SIIT image

Catwalk`i lugu saad lugeda SIIT

image

Nimeks mul Rita. Õpin ajakirjandust TLÜ-s. Olen Tudeng TV-s reporter-toimetaja ning backstage`i fotograaf. Samuti panen end proovile erinevatel üritustel jumestaja rollis. Minu blogist leiate postitusi vingetest üritustest, kinost, moest, ilumaailmast, ostudest ja reisidest. Blogis kajastan kõike, mis mind inspireerib. Mõnusat uudistamist.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Margarita Teistsugune Birgit Kool