EEVA naistekas

Esmaspäev, 25. October 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Pädaste Manor – Amazing Experience

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 33 kommentaari

Esmalt teretulemast tagasi pikalt puhkuselt – võtsin lihtsalt aja maha, sest nii palju asju oli teoksil ning tundsin, et viimane aeg on puhata. Ja põhjalikult. Seda ma siis ka tegin – sai võetud elu pikim puhkus (3 nädalat), reisitud, sõpradega aega veederud ja nii see läks. Aga kõik hea saab kunagi otsa ja nüüd olen tagasi töölainel ja levis :) 

 

Puhkuse ajal sai käidud siin ja sealpool piiri ning alustan muljetest, mis kõige eredamalt meelde jäid. Möödunud nädalal ööbisin esimest korda Muhu saarel asuvas Pädaste mõisas. Olen seal korduvalt söömas käinud, kuid mitte kunagi varem ööbinud. Teadsin, et Pädaste on 5* hotell ja peaks olema igati viks ja äge, kuid nad suutsid mind igal sammul positiivselt üllatada! 

  

Asi algas juba meie saabumise hetkel, kui meile saadeti parklasse vastu admin, kes meid rõõmuga tervitas, koos meiega check-in’i tegi ja seejärel meid oma tuppa juhatas. Tõesti, Pädaste teenindustase on 5+, tagasihoidlikud eestlased on suudetud panna naeratama, hoolima ja hoolitsema! 

  

Tuba oli suur, valgusküllane ja ääretult mugav. Iga detail oli läbi mõeldud, et külalistel seal tore olla oleks.

Sisustusstiil on mõisale kohane – natuke inglaslik (eriti vannituba), luksuslik ja mis mulle kõige enam meeldis, oli õrn muusika, mis tuppa sisenedes esimesena kõrva hakkas. Nimelt on tuppa ja vannituppa ehitatud ühtne muusikasüsteem, mis mahedalt mängis just seda playlisti, mille me ise valisime. Ja sinna keskkonda sobis ideaalselt mahe bossa ja jazz :)

   
    
   
  
Pädaste mõisas on ka 2 kaunist söögikohta – lõunat sõime välirestoranis, kuigi ilm oli vihmane ja tuuline. Aga söök see-eest oli super! 

Hommikusöök serveeriti kaunis Aleksander restorani klaasist talveaias, ning kui serveerimisstiil ja teenindus olid viimase peal, siis vähemalt pannkooke teeme ise kodus kõvasti paremini kui Pädaste kokad :)) 

   
   
Igal juhul on tegu kohaga, mis on üliromantiline, rahustav ja hea auraga ning Pädastest sai minu kindel ja suurim lemmik Eesti majutuskohtade hulgas. Hind on küll väga krõbe, kuid korra aastas jaksan endale seda luksust lubada küll. Ja luban ka :)

ENG Last week I spent one night at beautiful Pädaste manor at Muhu Island, Estonia. It’s the 5* hotel and it’s located in the middle of trees, near the sea. The place is an old complex which is now nicely renovated and creates amazing escape from busy city bizarre.

The place itself and the people surprised us in so many ways: they greeted us already on the parking lot, one lady leaded us personally to check-in and into our room after that. Room was big and nicely decorated, everything was just perfect! Restaurants in the manor are in high level as well, food was tasty and well served. 

It’s definitely a place you should visit in you life – peaceful, quiet and so romantic! Perfect for honeymoon! :)

Kommentaarid (33)

Load Previous Comments
 • Thomas

  Thank you because you have been willing to share information with us. we will always appreciate all you have done here because I know you are very concerned with our. 꽁머니사이트

 • seo

  What a thrilling post. It is extremely chock-full of useful information. Thanks for such a great info.
  먹튀검증

 • SAMAD KHATRI

  It is fine, nonetheless evaluate the information and facts around this correct.
  Boston Terrier Puppies Rescue

 • SAMAD KHATRI

  It is fine, nonetheless evaluate the information and facts around this correct.
  Boston Terrier Puppies Rescue

 • لی ویوسوہ ہو یار

  Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information.. denim couch

 • seo

  Hey, this day is too much good for me, since this time I am reading this enormous informative article here at my home. Thanks a lot for massive hard work.
  마추자먹튀

 • Top SEO

  check this link. its full of sex education. and also useful in your life. and help in your sex life better peruanasxxx

 • Thomas

  Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work. 안전놀이터

 • pabird

  FMovies is a series of copyright infringement websites that host links and embedded videos, allowing users to stream or download movies for free click here.

 • Top SEO

  foodbusinessexpert foods which has the foodbusinessexpert affect of physically changing persons chemistry. Once the foodbusinessexpert bodies chemistry has changed which affects emotional and mental association to eating comfort food and relaxation through repeated eating comfort food for through reinforcement of behavior with comfort food the mind learns to relax before it even starts to eat your foodbusinessexpert comfort food and that experience forms mental addicted attachment and behavior. What makes a good restaurant manager?

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Todaysfavorites Pädaste Manor – Amazing Experience