EEVA naistekas

Laupäev, 25. September 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

SO MUCH LOVE

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 25 kommentaari

Super nädalavahetus möödas! Mainisin teile ka siin vahepeal, et Markolt tuli kolmapäeval rõõmusõnum ja see seisnes muidugi selles, et esimene linnaluba ootas. 27h saime koos veeta ja rõõmu oli lihtsalt nii palju. Aeg läks küll super kiiresti, aga nii palju häid emotsioone saime me mõlemad sellest nädalavahetusest, nii et nüüd on ka rohkem motivatsiooni järgmised nädalad edukalt mööda saata. Ütlen ausalt, et armastus on üks vägev tunne! Raske on küll mõelda vahepeal, et 23. maini on veel pääris palju aega, aga hea on mõelda, et kui see päev lõpuks käes on, siis on nii palju head tulemas.

Saab ilmselt päris põnev olema koos samas ülikoolis käia ja vaikselt oma unistusi ellu viima hakata. Jaaa, ma ei olegi siia veel kirjutanud, et sain neljapäeval veel ühe toreda sõnumi ehk siis sügisest ootab mind Tallinna Tehnikakõrgkool! Lähen õppima rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldust ja kuigi enamus inimesi ei saa esimese korraga kohe arugi, mis ma neile just ütlesin, siis minu enda jaoks tundub see nii põnev eriala. Põhimõtteliselt on ühendatud 2 mind väga väga huvitavat teemat, nii et ma usun, et kui selle ära teen, siis saan enda jaoks ka väga paljud asjad selgemaks. Nüüd ootangi tegelikult pikisilmi sügist, sest siis läheb mul ilmselt elutempo umbes 5 korda kiiremaks kui praegu ja ma loodan, et see 23. mai jõuab ka rutem kohale. Nii ootan tulevikku ja kõike põnevat, mis kaasneb. Life is beautiful!

image

Ja muidugi suur aitäh sulle kallis, et mulle nii armsa ja toreda nädalavahetuse kinkisid! :)

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

Kommentaarid (25)

Load Previous Comments
 • thedubaidesertsafari

  hatta mountain tour aims to make your tour to Hatta from Dubai the most memorable tour of your life. We offer different packages that you can select based on your budget. We almost cover all of the worth-looking areas in our packages.

  It is approximately two hours away from Dubai, nearing the border of Oman. It is one of the places where adventurous people can come and have the time of their lives hatta mountain tour

  Other than that Hatta also has a hill park that has greenery, football fields and a lot of activities for kids here to enjoy. So, in case you’ve got a family to travel to the visit, Hill Park should be a priority for you hatta mountain tour

 • Alina Laurent

  Great post, however, I was wanting to know if you could write a little more on this topic? I’d be very grateful if you could elaborate a little bit further. you can check this blog Download Roblox Player. I wanted to explain that this software is completely secure and there is no virus or such thing.

 • anayat

  Discover the beauty and culture of the Beautiful Desert, the quiet, and the exciting Desert Safari Dubai tour. If you want to plan a private tour of the desert, depending on your preferences and needs. We give priority to our customers. Therefore, we have made special arrangements for the Dubai City trip with the best rates is to focus on the needs and wants of the tourists.

 • Hatta Tour

  Hatta mountain tour aims to make your tour to Hatta from Dubai the most memorable tour of your life. We offer different packages that you can select based on your budget. We almost cover all of the worth-looking areas in our packages.

 • Desert Safari Dubai

  Desert Adventure Group offer travel-lovers, with a lot of experience on the adventure of a lifetime, along with the Desert safari, our customers are from all over the world appreciate and Dubai city tour, and the Dhow Cruise Dubai.

 • Digital_Work

  I can’t imagine focusing long enough to research; much less write this kind of article. You’ve outdone yourself with this material. This is great content. pelisplus tv

 • Digital_Work

  cheap pleaser high heels shoes outlet online shop europe pleaser high heels outlet

 • Digital_Work

  Custom Moroccan rug is highly exclusive and stylish. This great handmade berber carpet works to enrich lives. The 100% pure and soft wool offers a luxury ... moroccan pouf

 • 먹튀

  Set aside my effort to peruse every one of the remarks, however, I truly delighted in the article. It ended up being Very useful to me and I am certain to all the analysts here..Very interesting information!Perfect just what I was looking for!...This is truly a great read for me. I have bookmarked it and I am looking forward to reading new articles. Keep up the good work!.
  먹튀

 • Nisar Subhani

  Desert Safari Dubai Most of the sights and sights are sand desert. However, there is excellent rock-covered trekking in the southern part of the United Arab Emirates. The sand, including coral and crushed shells, is fine, fine and white. Desert Safari Dubai is one of the most ideal and exciting options. The Dubai Safari Desert also has some additional services for tourists, making the trip memorable.

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits SO MUCH LOVE