EEVA naistekas

Reede, 12. August 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

POTD #6 Beach and Pärnu

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

 
Viimased päevad on olnud suurepärased suve- ja rannailmad. Suvine rannailm on toonud rahva Pärnusse, mis on absoluutselt kõige popim koht praegu Eestis. Täitsa huvitav oleks teada – Sina, kes Sa praegu mu blogi loed, kus Sina asud? :)

***

Last days have been perfect summer and beach days. It’s funny how many people drive to Estonian Summer capital Pärnu with such kind of hot days, it’s absolutely the most popular place at the moment. So if you are planning to visit Estonia, keep in mind that with real warm summer days it’s worth to drive to Pärnu, beach-fun-good food and great nightlife is guaranteed!

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Todaysfavorites POTD #6 Beach and Pärnu