EEVA naistekas

Reede, 29. May 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Linea Natura loosimise võitja

Postitas blogisse: IluExpress
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Ma saadan teile kõige suuremad kallistused ja kõige pikemad paid! Taaskord suutsite mind üllatada, sest seekordsel loosimisel oli osalejate arv meeletult suur ning mul on nii nii hea meel, et loosin välja kingitusi, mis minu lugejates tõelist huvi äratavad. Pean teiega nõustuma - see komplekt on tõesti väga ahvatlev.


Ma tegelikult ei tea, kas teised blogijad näevad nii palju vaeva sellega, et välja selgitada võitjat - minul kulus täna selleks peaaegu et 2 tundi. Pidin Wordi copima kõik osalejad nii Facebookist, blogist ning ka need, kes said jagamisel lisahääle. Noppisin välja need, kes olid kirjutanud mitmeid kordi Facebooki postituse alla (et ikka kõigil oleksid võrdsed võimalused) ning hiljem valisin Random.org abil mitu erinevat võitjat, sest ma olen pedant likede kontrollimisel (+ veel Bloglovini ja GFC kontrollimisel). Kujutage ette, ma teen seda iga kord nii, kuigi ma võiks ju minna lihtsama vastupanu teed ja lihtsalt scrollida ja kellegi peal hiire seisma jätta, aga miskipärast ei tundu see mulle kuidagi aus... Jällegi mõtlen sellele, et te olete väärt iga minu pühendatud minutit! :)
Oh aga mida ma patran, tänane võitja on olnud väga tubli ning täitnud kõiki tingimusi ja komplekt on tal kohe suure auga välja teenitud:
image

Palju palju õnne armas Helis, võtan Sinuga ühendust ning selgitame välja, millise komplekti omanik Sinust saab! :)

Minu poolt suur kniks kõigile, kes osalesid ning eriti suur tänu Linea Natura'le, aitäh aitäh aitäh! :)

Eliise

Olen Eliise Tartust, tegelen iluuisutamisega ja armastan ülekõige shoppamist. Minu blogi on kindlasti huvitav neile, kes soovivad lugeda toodete arvustusi ning mõningaid nippe, mis on iluga seotud.

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eliise Linea Natura loosimise võitja