EEVA naistekas

Reede, 29. May 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Tule piilu meie elutuppa!

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 4 kommentaari

Keegi kommentaariumis avaldas soovi veidi rohkem meie elamist näha. Garderoobi olete juba näinud ja vannituba ka õige pisut. 

Täna siis jäingi juba poolteist aastat vanu riiuleid imetlema ja mõtlesin et teen siis mõne pildi ikka ka. Muidu te ei teagi kui ägedad riiulid mul on :D Esimene pilt on tehtud köögi poolelt vaadatuna.

 

image

Mööblit ongi elutoas vähe: riiulid, kui neid saab mööbliks nimetada, need ju seina külge ehitatud. Kaks ühesugust diivanit ja üks tool. Maas on hirvenahk. 

Aga nüüd riiulite juurde tagasi. Timmo soovis riiulid ise teha ja minul oli soov, et ta kasutaks köit. Kaevas ta siis kuskilt vana puidu välja, eemaldas värvi ja lihvis üle. Õige pea oli ka mul pilt selge ja Timmol tuli asi vaid teostada. Mis see siis ära ei ole, tema jaoks. 

Tema arvas, et puidumaterjali võiks heleda tooniga immutada, mina tahtsin hirmsasti tumedat. Lasi mul poest siis minu jaoks tunduva õige tooni välja valida ja võõpasime sellega ka liistud ja ukseraamid üle. No et kõik paremini kokku sobiks, välja arvatud lagi muidugi :D 

image

Köiega riiulid on ikka maru kasulikud, lapsed on tänu nende otstele kõvasti punumist harjutada saanud :D

Riiulid ei toetu köiele, sõlmed on puhas ilusasi. 

image
Kuna mulle väga kuhjatud riiulid ei meeldi, siis hoian seal raamatuid, mida kasutan hästi tihti (kokaraamatud) ja raamatuid, mida pole veel jõudnud lugeda. image
image
Kuna puitu jäi üle, mõtles Timmo ka teise seina ühe riiuli laadse asja teha.  See on eriti hea riiul. Nii mõnus on telekat vaadata ja käeulatusse näiteks süüa-juua panna :D image
image


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

Kommentaarid (4)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Tule piilu meie elutuppa!