EEVA naistekas

Reede, 29. May 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Emakraanad

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 1 Comment

Võtsin viivuks Perekooli ajaviiterubriigist pikkuse teema lahti. Tahtsin näha, kui pikki naisi siis on. 172, 175, 172, 177, 185, 176 ja sealt ta tuligi: päeva parim nali Perekoolist:

"Pikkus= mehelikus. Nagu mingid kõndivad emakraanad :S Naine peab olema selline lühem ja armsake. Millegipärast pikad naised veel üritavad kontsadega oma mehelikku pikkust rõhutada. Samas turvanaisteks kõlbaksid. Saalitöötajaks ka, siis hea asju riputada kõrgele. Ja kolmas variant oleks korvpallur siis ei peaks mehest sõltuma, et raha teenida."Ma nii naersin selle peale. Emakraana on päris hea sõna. Mind kutsuti koolis lihtsalt kraanaks :D
Hea, et mul pikkuse pärast enam komplekse pole! Pole probleemi oma 180 cm pikkuse juures kontsade kandmisel ega ka lühikeste inimestega suhtlemisel.

Ema on ikka öelnud, et üksi ma ei paista üldse pikk :D Aga nt laste kõrval olen ma üpris kõrge kasvuga. Just eile vaatasin, et üks lasteaia laps on oma emale lõuani. Minu lapsed on vöökohani :D

image
Ja siis see mehe teema. Kui pikad peaks pikkade naiste mehed olema? Minu Timmo on minust suts pikem, aga kontsadega olen vabalt pikem. Ma isiklikult ei tea ühtegi naist, kes oleks tänu oma pikkusele vallaline.

Kui pikk sa oled ja kui pikk on elukaaslane/mees/peika?


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

Kommentaarid (1)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Emakraanad