EEVA naistekas

Kolmapäev, 15. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Pilkupüüdvad "Uus Põhjamaade moeillustratsioonid II"

Postitas blogisse: Rita elu
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Mitmeid kuid pakkusid mulle silmarõõmu Viru Keskust ehtivad “Uus Põhjamaade moeillustratsioon II” konkurssi tööd. Need õrnad ja kirkad illustratsioonid tõid veidi päikest halli päeva. Reisilt naastes avastasin, et nad on kadunud. Hiljuti selgus, et huvilised saavad neid veel näha.

 

image

image

22. mail avatakse Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis rahvusvaheline näitus “Uus Põhjamaade moeillustratsioon II”, kus oma värskeimat loomingut esitlevad 21 illustraatorit Eestist, Soomest, Norrast, Taanist ja Rootsist. Tegemist on oma ala tõeliste professionaalidega, kes teevad koostööd maailmakuulsate klientidega. Näituse loovjuht on Toomas Volkmann ning graafiline disainer Tuuli Aule, näituse korraldaja Helen Saluveer. Publikule on näitus avatud 23. maist kuni. 27. septembrini. image

Näitusel võib näha Britt Samosoni, Kätlin Kaljuvee, Marju Tammiku ja Anu Samarüütli illustratsioone. Kui te pole veel elevil, siis mina küll olen. Selles postituses näitan minu lemmikuid, mida saab samuti sellel näitusel näha. 

image

Rohkem informatsiooni leiate siit:

Olge tublid!

Nimeks mul Rita. Õpin ajakirjandust TLÜ-s. Olen Tudeng TV-s reporter-toimetaja ning backstage`i fotograaf. Samuti panen end proovile erinevatel üritustel jumestaja rollis. Minu blogist leiate postitusi vingetest üritustest, kinost, moest, ilumaailmast, ostudest ja reisidest. Blogis kajastan kõike, mis mind inspireerib. Mõnusat uudistamist.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Margarita Pilkupüüdvad "Uus Põhjamaade moeillustratsioonid II"