EEVA naistekas

Pühapäev, 12. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Minu stiili ja moe õppejõu tööst eR-Models`i modellikoolis

Postitas blogisse: Rita elu
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Üha tihedamini inimesed uurivad, mis mul praegu teoksil. Mis parata olen pidevalt tegutsev JAH hing. Teate küll nagu selles filmis „Yes Man“ Jim Carry`ga. Nii palju on inimesi, kes ütlevad EI mingitele võimalustele, sest arvavad, et ei saa hakkama. Unustage selline tegutsemisviis.

 

image

image

Neli kuud tagasi hüppasin pea ees täiesti tundmatusse valdkonda. Mind kutsuti õpetama stiili ja moodi modellikooli eR-Models. Olen küll olnud lasteanimaator kaks aastat ja mood on alati olnud mu suureks kireks, kuid ometigi pole ma seda ülikoolis õppinud.

image

Kolm tundi järjest ilma pausideta rääkida enam, kui poole aasta jooksul moest erinevas vanuses lastele ja noortele. (Noorim õpilane on 7.a ja vanim vist 20.a). Lisaks veel vene keeles. KAS MA SAAN HAKKAMA? Ma kahtlesin kaua. Lõpuks jõudsin järelduseni, kui ma ei tee seda, mis mind hirmutab, ei kasva ma kunagi. Nii kõlaski mu JAH sõna.

image

Nüüd olen igal pühapäeval käinud noori õpetamas. Teate üpris väsitav on suuri rühmi kontrolli all hoida ja leida teemasid, mis sobiksid erinevatele vanustele. Aga ma ei vingu ega plaanigi alla anda. Selline iga nädalane challenge on isegi rikastav. Pluss saan arendada vene keelt, mida hakkasin juba vaikselt unustama.

image

Seni olen õpilastele selgeks teinud, mis vahe on stiilil, moel, trendil, mass market`il, street style`il, haute couture`il ja disainil. Olen tutvustanud maailma kuulsaid moeloojaid, nende biograafiat ja loomingu eripära. Nad on saanud põhjaliku ülevaate värviteooriast, värviringist ja värvide sobitamisest. Samuti kevad ja suve trendidest 2015, juhtivatest moeajakirjadest ja paljust muust. Näib nagu mood on lõpmatu inspiratsiooni allikas, mille allikavesi ei väsi voolamast. Nii paljust on veel rääkida ja mul on hea meel, et igal pühapäeval on mul taaskord võimalus tutvustada õpilastele midagi huvitavat.

image

Näitan teile pilte modellikooli õpilastest ja videot, mis valmis ühe fotoshoodi jooksul.

image image image image

Olge tublid!

Nimeks mul Rita. Õpin ajakirjandust TLÜ-s. Olen Tudeng TV-s reporter-toimetaja ning backstage`i fotograaf. Samuti panen end proovile erinevatel üritustel jumestaja rollis. Minu blogist leiate postitusi vingetest üritustest, kinost, moest, ilumaailmast, ostudest ja reisidest. Blogis kajastan kõike, mis mind inspireerib. Mõnusat uudistamist.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Margarita Minu stiili ja moe õppejõu tööst eR-Models`i modellikoolis