EEVA naistekas

Teisipäev, 28. June 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

BEAUTIFUL SUNDAY

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 1 Comment

Täna hommikul õue astudes olin nii meeldivalt üllatunud, sest olenemata vihmasajust oli õues nii soe! Päev oli ka seetõttu palju rõõmsam, et tööpäev oli lühike ja jõudsin juba enne viite koju. Teadsin kohe, et tahan veel välja jalutama minna ja mõned pildid teha. Mõeldud, tehtud. Plaanisime alguses lihtsalt randa jalutada, aga tee viis meid hoopis kaugemale ja kokku jalutasime üle 8km. Aga see oli nii mõnus! Ma armastan kevadet ja sooja! :)

 

image image image image

image
Shoes - Nike / Jeans - Zara / Sweatshirt - H&M / Jacket - Takko

 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

Kommentaarid (1)

 • Alaya SEO

  A tarot card reading can be used for a very directional and predictive divination session. The tarot is often misunderstood in that many believe that anyone can read the cards without any special skills. Yes it is true you can get basic information from a tarot deck for ones own use, yet a real psychic tarot reading depends on the spiritual skills of the reader and some of the very best have studied the tarot for over 20 years. https://www.youtube.com/watch?v=mAVvt6HGi_s

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits BEAUTIFUL SUNDAY