EEVA naistekas

Laupäev, 08. October 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Spring Wishlist

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Pole ammu ühtegi wishlisti teiega jaganud, aga see ei tähenda, et mul ühtegi soovi pole. Kaugel sellest :) Seekordne wishlist on hinnalt kallim kui kunagi varem; täitsa õudne, kuidas ajaga soovid ja nende soovide hind kasvavad :S Aga unistusi ju ei piira, seega minu kevadine wishlist teie ees:

 

***

Haven´t posted any wishlist months already which doesn´t mean I don´t have any dreams. Far from that :) This spring´s wishlist is the most expensive one I have ever been dreamed of… It´s quite scary that wishes and their costs are growing in time :S But well, a girl can dream and here it is:

Spring wishlist: Louis Vuitton bag, Reiss dress and Valentino heels

Juba aasta näen erinevatest blogidest kui kaunid on Valentino kingad (link) ja kui väga ma tahaks neid endale! Viimasel reisil Londonisse käisin neid lausa poes vaatamas, et äkki…. No ei midagi “äkki”, hind on ikka nii krõbe, et ma pole lihtsalt valmis ca 900€ kingade eest välja käima. Aga mu helesiniseks unistuseks jäävad nad ikka.
Louis Vuittoni käekott. No ütleme nii, et ma peaaegu olen valmis investeerima selle raha, et ajatu klassika enda käekottide kollektsiooni soetada (kas sellesse kotti või siis sellesse). Sest käekott ja kingad peavad naisel kvaliteetsed olema. Jaa-jaa, ma kõlan vastuoluliselt :) kui LV käekoti saan kunagi oma tütrele pärandada, siis Valentino kingad kestavad tõenäoliselt 1-3 hooaega, seega investeeringu tasuvusajad pole võrreldavad :)
Reiss´i tumesinine õhuline kleit (link) on ääretult kena, ma juba kujutan ette kui hästi see suvistele pidudele sobiks. Ja ütleme nii, et sellest wishlistist on see kleit kõige realistlikum unistus… Aga siiski pole ma raatsinud seda veel osta :)

***
Already a year I´m watching from different fashion blogs how beautiful those Valentino heels are and how much I would like to own them! On my last trip to London I even searched out the Valentino counter at Selfridges that maybe… Forget it, the price is still sooo sky high for me, I just don´t have the free 900€ to buy them. But they will stay my sweet dream!
The same goes for Louis Vuitton bags I have dreamed of a while. I´m almost ready to invest in one of the LV classics (this one or this) because I´m convinced that handbags and shoes should be always be in good quality. Yeeez, I sound controversial, but Valentino heels that last 1-3 seasons are still not worth that kind of investment ;) But LV bags last a lifetime and both designs are quite timeless, so maybe… :)
Reiss dark blue dress (link) is light and beautiful, I can imagine myself to walking around in it. This dream is the most realistic from others that are on the photo :)

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Todaysfavorites Spring Wishlist