EEVA naistekas

Esmaspäev, 12. April 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Natukene kassi juttu

Postitas blogisse: Virge
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 23 kommentaari

Mul lihtsalt tekkis üks tore ja suur tahtmine natukene oma kassist pläkutada. Nimelt ma pole tegelikult eriti suur kassisõber(mulle tegelikult ei meeldigi kassid, samas ega ma neile jalaga ka ei pane kui mõnega kokku satun)aga siiski on minulgi olude sunnil üks karvakera kodus ja siia ta arvatavasti kindlasti jääbki.

 

image

Meie kassi näol on tegemist Vigriga. Oma nime sai ta selle järgi, et kui ta veel väike ja kohev oli, siis tal oli kõhu all valgetest karvadest v täht(originaalselt mulle mõeldud). Enam tal seda ei ole(vanadus). Aastaid viskab tal esimesel mail juba kuus. Samas ei olegi eriti aru saada, et ta meil nii vana on, sest ta käitub nagu viimane titekas.

Hommikuti teatud kella ajal tuleb ta magamistoa ukse taha ja kukub täiest kõrist röökima ja nii ta seal röögibki kuni ma ta sisse kavatsen lasta. Samas kui ma teda tuppa ei lase ja ta on ukse taga oma veerand tundi lihtsalt röökinud, siis mingil hetkel käib see plõks ära ja ta kukub laamendama. Laamendamise all pean ma silmas seda, et ta kukub jooksma ja hüppab küüntega ukse külge, lisaks veel röögib ja kraabib samal ajal ust. Kui ma ta lõpuks tuppa kavatsen lasta, siis ta hakkab mind lihtsalt häirima ja terroriseerima. Tema terror on selline, et kui sa üritad rahus edasi magada, siis ta tuleb ja hakkab tekki kraapima, et teki alla peitu pugeda aga mingil hetkel ta lihtsalt avastab, et ta ei tahagi teki all olla ja siis ta hakkab uuesti välja roomama ja nii üpris mitu korda. Teiseks ta tuleb ja viskab mulle ennast lihtsalt näkku. Tal ükskõik kas ma saan hingata ja kas pärast on mu suu tema karvu täis, peaasi et temal hea olla oleks(minul ei ole sugugi hea).

image

Mis mind eriti ära väsitab on see, et ma pean teda kogu aeg valvama. Talle lihtsalt meeldib minu lilli süüa ja hävitada. Ei loe see kas ma panen talle muru kasvama või mitte, ikka ja jälle pöördub ta minu lillede juurde tagasi ja mätsutab neid nagu väike lehm.

Üleüldiselt meeldibki talle ainult laamendada ja lõhkuda. Kui talle miski eriti närvidele käib(kui ma teen hästi peenikest häält), siis ta on ennast nii täis, et läheb sinu nähes su vaipa lõhkuma(kraapima) nagu näitaks sulle omaarust kohta kätte. Lisaks ei ole hea mõte jätta teda ühte ruumi omale kallite jalanõudega, sest need lõhub ta ka ära, tirib tallad seest välja ja siis ise ronib kahe esikäpaga jalatsisse ja hakkab sellega ringi sõitma(lükkab tagumiste jalgadega hoogu).

Talle meeldivad hiired(mänguasjad) ja jõulutuled. Mõned aastad tagasi panin ma endale seina külge ühed mõnusad jõulutuled(need mis on juhtme küljes reas ja pisikeste pirnidega). Mingil hetkel ma avastasin, et need ei tööta enam, eks ma siis pusisin ja mõtlesin et mis neil viga on. Lõpuks kui ma hakkasin asja natukene lähemalt uurima, avastasin et 3 pirni on lihtsalt ära kadunud, ei saanud mina aru et mis väega need nüüd sealt pesast ära on tulnud. Õhtul kui ma Vigril joogivett vahetama hakkasin avastasin, et voilaaaa, pirnid olid kõik tema joogikausis. Ma ei tea, arvatavasti tiris ta need oma hammastega(või küüntega???) pesadest kuidagi välja, samas tundub see asi natukene veider.

Kui nüüd täielikult ausaks jääda, siis ega ma ei kujutaks oma elukest enam ilma temata ette, lihtsalt nii harjunud temaga. No ja eks meil ole neid helgeid hetki ka kus tahaks lihtsalt ta musidega üle külvata aga noh, 90% oma ajast on ta täis ebanormaalsust. Ma üldse kahtlen selles kas talle mõistus kunagi koju jõuab(ega vist ei jõua).

image

Hei, olen Virge, pärit Lääne-virumaalt. Minu blogist leiad postitusi aiandusest, ilust&moest, vaba aja tegemistest ja muust toredast :)

Kommentaarid (23)

Load Previous Comments
 • monika

  Norton Antivirus is a kind of software program that protects your computer and stops viruses, spyware, worms and Trojan horses from computer. norton.com/setup norton web security is generally utilized antivirus gives the simplest to utilize and most intutive assurance for your PC and your mobiles .introduce it and disregard viruses,spyware,root-units, hackers. norton.com/setup for more subtleties visit:

 • monika

  Install mcafee antivirus in your computer with high class professionals and best tech team. mcafee.com/setup Just ring us and we are ready to assist you till the last minute of installation - mcafee.com/activate McAfee inception with Mcafee antivirus gives all-around protection blocking all the bothersome perils, malware disease which can hurt your PC.

 • monika

  Try office.com/setup which is very easy to install, download and redeem. Use of it is also simple and the user can learn the use of it easily. Online Support&help option is also available in all application which provides an instant guideline. office setup is the best programming which is broadly utilized in globe .It is an amazing administration that causes you release your best thoughts, complete things, and remain associated on the go.for more subtleties visit: office.com/setup today.

 • monika

  Roku gives the least complex approach to stream stimulation to your TV. roku.com/link On your terms. With a large number of accessible channels to look over. Roku spilling players need web access to stream content. roku.com/link They utilize remote to interface with your home system.

 • monika

  Roku offers the accompanying seven gushing gadgets. roku.com/link

 • monika

  There are five set-top gushing boxes, the Roku Ultra, Roku Premiere, Roku Premire+, Roku Express, and Express+. Roku Activation Code At that point there are two sticks, the Roku Streaming Stick and Roku Streaming Stick Plus. roku.com/link- Steps to interface your Player to your TV. Roku activate gadget is the easiest method to stream stimulation to your TV. visit for roku .

 • monika

  Hulu Plus is available for streaming on popular gaming consoles like PlayStation 3 (PS3), Xbox 360 and Roku, as well as on the computer. By downloading the Hulu Plus application and activating your account, hulu.com/activate you can stream television shows and movies from the Hulu site.visit hulu activate now.

 • monika

  Roku gathers data from devices you use to get to our services roku.com/link , similar to your IP addresses, device identifiers, search and review history, and other use data.if you want more information about roku link click here.

 • monika

  webroot download with key code best buy - Steps for webroot antivirus installation at webroot.com/safe. Enter webroot activation code to download, install and activate it.” Webroot Product Key Code & Webroot Serial Key for Activation Webroot Key Codewebroot.com/safe activation is one of the most important and powerful applications which mainly designs to tackle harmful malware and help to secure information.

 • monika

  Avg is a well-known in the protection fields in the software world. avg.com/retail The reason behind that it is commonly used among various users its is the tool against the malwares and viruses. It scans for virus and malware.avg.com/retail - Steps to Download, Install & Activate AVG Retail antivirus to safeguard your computer and other devices from online Trojan risk, cyber threats.

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Virge Natukene kassi juttu