EEVA naistekas

Reede, 07. August 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Fav tea atm

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Tean, et blogi on viimasel ajal nii tühjaks jäänud (vähemalt on endal selline tunne), aga no mina ei tea kuhu aeg kaob. Need jubedalt pikad tööpäevad pole mulle kohe üldse sobilikud.. Ma kohe tunnen, kuidas need päevad on lihtsalt täiesti raisus, sest mitte midagi muud ma enam koju jõudes teha ei jõua ja alati, kui tööpäevad korraks läbi saavad, on tunne, et olen tsivilisatsioonis tagasi. Ma ei tea, respect teile, kes on sellise töögraafikuga harjunud on. I really don't know how y'all do that..  Aga hea uudis on see, et homme õhtul saabun tagasi inimeste sekka ja saan ka tegeleda asjadega, mida ma niiii kaua oodanud olen. Üks päev veel, I can do it! 

 

image image image
 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits Fav tea atm