EEVA naistekas

Kolmapäev, 12. August 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Taking a break

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Hei, mu kallid lugejad! Ma olen juba päris mitu päeva mõelnud oma blogi peale ja tundnud ennast halvasti, et mul pole jälle aega siia tulla. Seega otsustasin nüüd, et võtan väikese pausi sellest ja vaatan, mis elu toob. Kuna mul on see kuu tõesti ebanormaalselt palju töötunde, siis jääb kõige jaoks lihtsalt liiga vähe aega. Iga vaba päeva tahan sisustada võimalikult hästi ja tihedalt ning lõpuks koju jõudes olen ma enamus aegadest väga väsinud. Lisaks olen ma nii-nii kurb, et tänu tööle saan ma ka järjest vähem trenni teha ning üritan seda edaspidi parandada hommikuune arvelt. Hetkel ongi mu peas kaks asja, mille ees ma tunnen kohustust ja süümepiinu, kui ma kumbagi neist teha ei saa.

Ilmselt saite juba aru, et nendeks on trenn ja blogi kirjutamine :D. Ja kuna ma armastan trenni tegemist liiiga palju ja ei suuda sellest loobuda, siis loobun natukeseks ajaks blogi pidamisest. Ma loodan, et leian selle ajaga endas sisemise rahu üles ja suudan enda jaoks mõned asjad selgemaks mõelda. Soetasin endale hiljuti ka sellise raamatu nagu "4-hour workweek" ning hetkel ongi plaanis seda lugeda, ennast motiveerida ja veelkord mõelda, mida ma edaspidi teha tahan jne. Igal juhul ma tunnen, et selle pausi võtmine on väga hea mõte ja aitab mul ennast veidi koguda. Ja kindlasti tahan ma tulla siia tagasi palju põnevaga!

Hoian ilmselt mõned nädalad blogi veel lahti, et mu sõnum kõigile kohale jõuaks :D. Aga suur aitäh Teile, kes te senini siin tihedad külalised olete olnud ja imeelusat kevadet teile!

BYE-BYE! :)

image image 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits Taking a break