EEVA naistekas

Pühapäev, 20. September 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Esimene bussisõit

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Teate, me tulime hommikul bussiga - kes tööle, kes lasteaeda. Ja muide, esimest korda! Lapsed juba ammu ootavad oma bussisõitu. Otsustasime selle täna ära teha, kuna Timmo läks autoga paariks päevaks tööle ja meil polegi sõiduvahendit. Tegelikult me oleksime saanud end edukalt ka mõne auto peale organiseerida, aga bussiga on ju ka tore sõita, eriti kui peab varem tõusma, eksole :D

 

Hakkasime 6.45 bussijaama kõndima. Tavaliselt lahkume kodust 7.30. Ilm oli jalutamiseks väga ilus. Tuulevaikne ja miinus 2-3 kraadi vaid. Taevas oli ilus punane ja ma jõudnud mõttes ära kiruda, et fotoka koju jätsin. Seda enam, et tänases päevasi oleks korralik pildimasin veel enamgi kasutust leidnud. Koju jätsin ta muidugi raskuse tõttu, oli mul ju kolm kotti vaja kaasa võtta.

Jõudsime planeeritust 10 minutit varem kohale ja jumal tänatud, sest buss tuli varem. Jõudsime veel enne bussipeale minekut sellest tähtsast hommikust jäädvustuse ka teha :D

image
Buss oli pilgeni rahvast täis. Meie istuime kõige viimases reas ja sealt oli hea ülevaade. Omal ajal, kui mina koolis käisin, suhtlesid õpilased bussis. Nüüd võite ise arvata, kuidas tänapäevane bussisõit välja näeb: osadel meeleheitlikult telefoni kaapides, teistel kõrvaklappidest muusikat kuulates. Nutiajastu!

Nii mõnigi imestas, et mina täna täitsa bussiga. Nojah, mina, kes jala ei käi ja vett ei joo :D Lapsed olid nii õnnelikud ja vaat kui vähe selleks vaja on. Buss on ikkagi midagi muud, kui sõiduauto.
Zelfs`id said ka bussiga sõita:


image
Koju sõidame samuti bussiga.


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Esimene bussisõit