EEVA naistekas

Reede, 02. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Valimistest

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 1 Comment

Üldiselt ma mõtlesin, et valimise koha pealt ma sõna ei võta, aga ma teen seda siiski.

Nagu ikka on valmistel põhimõtteliselt 5 leeri: lubajad, uskujad, teadjad, kohuse täitjad ja mitte midagi arvajad. Lubajaid ma ilmselt pikemalt lahti seletama ei pea. Uskujad on siis need, kes teleka ees plaksutavad: jess, pensionid/lasterahad tõusevad. Kohuse täitjad on inimesed, kes täpset seisukohta ei oska võtta ja valivad peaaegu seetõttu, võib-olla isegi näo järgi, et oma kodanikukohust täita. Ja noh, teadjad on need, kes teavad ilma reklaamitagi, kellele oma hääl anda. Ja mitte midagi arvajad ongi mitte midagi arvajad.

 

Aga see selleks. Tegelikult tahtsin öelda, et ma ei saa aru, miks tuttavad kandideerijad eeldavad, et neil on õigus "sõbramehe" poolest nt minu häälele!? Helistatakse või kirjutatakse, et end ikka meelde tuletada. Vajadusel helistatakse mitu korda, et huvi tunda, kas olen otsustanud. Ausalt, mul tuleb kohe sellise käitumise peale blokk! Valimiste puhul mind absoluutselt ei huvita, kas keegi on mu tuttav või mitte. Ja tutvuse poolest ma kindlasti häält ei anna.

Loeb ikka inimese vaated ja tegutsemisviis. Ega valimised pole spordivõistlus, kus ollakse selle poolt, keda tuntakse. Isegi, kui ma oleksin tahtnud häält oma tuttavale anda, siis peale enda meelde tuletamist annan hea meelega hääle mujale. Kiusakas, nagu ma olen :D

Kas teilt saaks tutvuse poolest hääle?

Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

Kommentaarid (1)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Valimistest