EEVA naistekas

Reede, 25. September 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Make-up: muusikavideo ja Funkifize

Postitas blogisse: Rita elu
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Vahepeal oli mul võimalus lisada viimast lihvi mega ägeda bänd liikmetele. Funkifize bändi solistina särab armas Tuuli Rand, kes on teile ehk tuttav Eesti Laulu saatest. Ta esineb veel ühe bändiga, mille nimeks „Võõrad“ ja noh tal veel mitu lahedat bändi varnast võtta. Nii huvitav oli olla jumestaja rollis muusikavideo ajal ja näha oma silmaga, kuidas kogu action tegelikult käib. Järjekordne meikari experience – done. Tuuli saabus juba tegelikult kerge meigiga, mistõttu muutis minu töö eriti easy`ks. Lisasime natuke tumedust, sära ja läiget ning katsime probleemsed kohad. Voila valmis ta oligi. Funkifize noormeestele jõudsin ainult kerge puuderdamise ära teha ja salvestus hakkaski pihta. Väga lahe kogemus. Üliandekad noored. Videot saate vaadata  SIIT

 

 

 

Nimeks mul Rita. Õpin ajakirjandust TLÜ-s. Olen Tudeng TV-s reporter-toimetaja ning backstage`i fotograaf. Samuti panen end proovile erinevatel üritustel jumestaja rollis. Minu blogist leiate postitusi vingetest üritustest, kinost, moest, ilumaailmast, ostudest ja reisidest. Blogis kajastan kõike, mis mind inspireerib. Mõnusat uudistamist.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Margarita Make-up: muusikavideo ja Funkifize