EEVA naistekas

Laupäev, 08. October 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Oh so special

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

 Jõulud on nüüdseks küll ammu möödas, aga alles nüüd näitan teile oma uusi armsaid palette. Sleek'i paleti valisin ise välja (jõuluvanaks oli mu kallis bf)  ning olen sellega 100% rahul, sest värvid on ilusad ja püsivad hästi peal. Olen viimasel ajal seda üha tihedamini kasutama hakanud ning siiani pole selles pettuma pidanud. Selle kingitusega koos sain ka MeMeMe Beat the Blues highlihgteri, mida ma veel väga katsetada pole jõudnud, aga olen selle kohta päris häid asju lugenud. Järgmine kord, kui enda sättimiseks vähe rohkem aega on, katsetan kindlasti ära.


Ning viimaseks - selle Active Cosmetics Day Look Book'i sain oma õelt Liinalt, kuna ta teadis, et mul pole siin Tallinnas ühtegi lauvärvi kodus :D . Toonid sellest raamatus on täpselt minu maitse järgi ning nüüd on mul lõpuks ometi rohkem võimalusi meigiga "mängimiseks". Suur aitäh teile! :)

image image
image image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits Oh so special