EEVA naistekas

Laupäev, 11. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Subway, Tallinn (kesklinn)

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 81 kommentaari

Meie oleme olnud ühed neist, kes veidikene on oodanud Subway kolimist Eestisse. Aastakene ootamist ja lõpuks on kohake valmis! Kuigi arvustusi netist leiab omajagu, jagaksime killuke ka enda kogemusest.

Kuna Subway ametlik/pealehekülg on ingliskeelne (ja Eesti Subwayga pistmist vähe) ning Eesti enda Subway Facebooki lehekülg täiesti mõttetu, siis ei näe põhjust seda siin jagada (kes soovib, leiab siis ise) Hetkel tundub, et antud Facebooki leht ei toimi ka.

Sammud Subway poole seatud, polnud ootused väga kõrged. Sisseastudes tabas meid pisike järjekord ning pea kõik lauad olid hõivatud, kuigi ega neid palju ei olnudki. Vabad lauad olid üsnagi ära lagastatud ja ega hõivatud laudades olukord just parem ei olnud (tundub, et kliendid ei oska lihtsalt korralikult süüa - jäi esmapilgul mulje). 

Vaatasime hinnakirja/menüüd ning kratsisime pead, millise saia vahel valida. Mina soovisin meekoorikuga saia ja meespool oleks soovinud seesamiseemnetega saia......aga seda kõike oleks, sest saadaval oli siis ainult ühte sorti saia - seda kõige tavalisemat. Kuna olime retke spetsiaalselt ettevõtnud, siis mõtlesime, et ahh, ei ole hullu ja võtsimegi siis täitsa tavalise saia.

Naispool soovis Italian B.M.T - lihavalik üsnagi rikkalik vahel ning lisaks võttis ta saia pikkusega 30 cm ehk 2 eurot tuli juurde maksta. Tava Italian B.M.T hind oli aga 3.50. See tähendab, et saiakese koguhinnaks tuli 5,50. Meespool valis Italian Spicy (midagi sellist) ning erinevalt naispoolest (tal oli ka kõht oluliselt rohkem täidetud) jättis ta saiakese suuruseks 15 cm, hinnaks samuti 3,50. Enne ahju küpsema panemist lasi naispool ka enda saia vahele veidi juustu lisada.
Märgiks siinkohal, et see 15cm pikkune sai on ikka marupisike küll.

 Teenindus käis kiirelt, üks sai läks nagu konveieril edasi teisele teenindajale. Mis küll kiiruse mõttes on hea, samas peab teatud teksti hakkama jälle uuesti rääkima (milline sai, kelle oma on jne), samas ei ole see väga suureks probleemiks. Naispool valis enda saia vahele  jalopenosid, marineeritud kurki, tavalist kurki, jääsalatit ning mingisugust meekastet. Meespool valis ka jalopenod, jääsalat, marineeritud kurki ning kastet, meespool ei mäleta, aga vist oli midagi magusa-tšilliga.  Lisaks siis veel masinast kahepeale jook ilma taastäitmisega (refillita).

Lõpuks üks lauake leitud, käega pudist puhtaks pühitud ning saigi hakata nautima enda kaua oodatud metroosaia.
Väga meeldiv oli asjaolu, et saia oli väga mugav süüa, mida näiteks ei saaks öelda XPRS Deli võikude kohta (Eesti enda võikude kohvik, põhimõttelt sarnane Subwayle). Samas ei ole me väga ammu XPRS Delis käinud, kuuldavasti on seal uued saiad, mida parem on süüa, aga omame siis võrdlusmomenti sellega, mida oleme kogenud. Subway saiad olid väga hästi pakitud ning kui ennast mäkerdada tahta, siis peab ikka ise selle nimel vaeva nägema. Loomulikult aga saiad pudisevad ja pärast laud ikka kenasti saiapudi täis...

Facebookis ringles mingi aeg pilt Subway saiast, kus ei olnud pea üldse midagi vahel ja nägi täielik käkerdis välja - ütleme nii, et sisu üle me küll nuriseda ei saanud. Kõike sai ise reguleerida "palun natuke vähem" "palun natuke rohkem" näol. Seega on mõistetamatu kleindi virin.

Loomulikult oli arusaadav, et Subway on alles avatud - teenindajad veidike kogenematud ja ei oska veel niivõrd aidata ja soovitada, aga see on ju täiesti loomulik.
Mingi aeg peaks taas XPRS Delis käima ja proovima sealseid võikusid, siis saaks panna päris võrdluse kokku.

Kokkuvõtteks - täitsa okei koht, mis vajab veel aega arenemiseks. Kuna tegemist sellise kiirtoidukohaga, siis punkte jagama ei hakkaks.

Kellel väga rahast kahju ei ole, soovitame minna. Meil läks kokku umbes 10,50, seda siis ühe tavalise ja ühe suure saia ning joogi eest. Pole odav koht seega tihedat külastust toidunautlejate puhul kindlasti olema ei saa :).

PS! Fototõend aka fotosüüdistus on puudu, tihti omab söögiisu suuremat jõudu, kui mäletamine, et pilti võiks ka teha.


Millised on Teie muljed Subwayga seoses ja milline on Teie lemmik metroovõileib?

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

Kommentaarid (81)

Load Previous Comments
 • kashish

  Antivirus is the need of computers that makes them virus free and we are going to give you full support to get the best antivirus installed in your computers and laptops. Download and install norton antivirus through norton.com/setup with product key, if you have an product than you activate your account also. Go to the Norton Security Online page and click Get Norton Security Online. Type in your xfinity norton ID and password, if you're asked. Create a Norton account, then sign in. Choose whether you want to install it on this device or another one. Start your installation. Click Run. Let the program run. If Windows asks for permission, click Yes.

 • kashish

  Xfinity locates offline financial deals for authorized Internet, video and mobile services. You can activate Xfinity Authorized by visiting the website xfinity.com/authorize. And with xfinity you can get the service you need offline. You can visit our website xfinity.com/myaccount. My Account empowers you to manage and personalize the features that help keep your business running. Customize your product features including WiFi networks, Call Forwarding with Voice service, and more Quickly pay your bill, enroll in Paperless Billing, and set up automatic payments Check your connection status and restart your modem

 • kashish

  To activate an Xfinity Gateway go to xfinity.com/activate that is xfinity authorize and Explore best deals online for Internet, Video and Mobile services. Enjoy entertainment, stay connected, and get the service you need online. A customer can use an xfinity.com/selfinstall kit with a modem leased from Comcast, or purchase his/her own modem,” Comcast said in a long statement, responding to the story. “Orders can be completed online, in-person at an Xfinity retail store, or by phone,” the cable company added.

 • kashish

  Learn about installing and activating equipment and services in your Xfinity Self-Install Kit. Xfinity For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Let's xfinity activate your device Enter your activation code: Access on Roku and smart TV's will be available once your Xfinity products have been set up in your home.

 • kashish

  The first works if you have access to the email address you have linked your Apple ID with – Open the web browser and go to apple.com/recover. Click ‘Reset your password’. Enter your Apple ID and click Next. User can recover it from apple.com/recovery. Your apple id is the key to all products such as iTunes, iCloud and more. You apple ID is the email address and the password you use to sign in. The ID is also where your contact info and security details are stored.

 • kashish

  With macOS Catalina: Choose Apple menu > System Preferences, then click Apple ID. Click Password & Security. If you're asked to enter your Apple ID password, click iforgot.apple.com and follow the onscreen instructions. If you have apple recovery key, you can use the recovery key to help reset your password. If you can't access any of your devices You can reset your Apple ID password on a friend or family member's iPhone, iPad, or iPod touch using the Apple Support app or the Find My iPhone app. Use the Apple Support app

 • kashish

  let's discuss that how to recover apple id without phone number Account recovery is a process designed to get you back into your Apple ID account when you don’t have enough information to reset your password. For security reasons, it might take several days or longer before you can use your account again. The fastest and easiest way to reset your password is from an Apple device.

 • kashish

  If your purchase of Office came with a product key, you enter your product key on one of the websites listed below for your version of office.com/setupkey. After you enter your key, you can download and install Office, through office.com/renew or you can renew your Office 365 subscription.

 • kashish

  Microsoft Office is a set of productivity programs usually sold together as a single package, it require valid office product key which needs to be redeemed at office.com/redeem After redemption, you can download install or reinstall office apps on your computer device through this site office.com/signin visit here.

 • kashish

  It covers the things you will need to protect your PC through office.com/setupkey :Antivirus, Anti-spam, Firewall, Email protection, Web-browsing protection and identity theft.Get your Office Setup Installed with the help of the best help gathering, go to website office.com/getoffice365 You may present the all out office 365 pack with no caught work and get started with downloading and Installation process. If you have the 25-characters product key then you do not need the MS Office installation disc to install the product. Simply go online through office.com/setup with product key and get MS Office 365 installed in your device from the official page of office setup. All you need is a good internet connection.

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Toidunautlejad Subway, Tallinn (kesklinn)