EEVA naistekas

Neljapäev, 03. December 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

04/10/14

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Selles kõrges tornis meie Business Managementi tunnid

 

imageimage

Meie loengusaal (lecture theatre inglise keeles :D)

Seal saalis kasutame me loengute ajal selliseid väikeseid puldikesi, millel on 5 nuppu ja kui professor on teema ära seletanud ja küsib küsimusi, siis me vastame nendega. Ekraanil näitab protsentuaalselt, kui paljud meist mingit vastusevarianti vastasid ja kui näiteks alla 80% vastab õigesti, siis õpetaja seletab küsimuse uuesti üle. Minu arust see on nii tark meetod, sest et see on anonüümne ja sa ei pea põdema et sa valesti vastad - ja kui mõni teema segaseks jääb ja õpilased seda tunnistada ei julge, siis tuleb see küsimusi vastates ikkagi välja.

image

Paari uue väljendi võrra olen jälle targemaks saanud-

üks trennikaaslane küsis "would you like to knock up" ja ma pidin kindlaks tegema, et see tähendab "soojaks lööma" :D sõbranna kirjutas: "me and jamie fell out yesterday" ja ma peaaegu küsisin et from where..haha, aga fell out tähendab tegelikult tülitsemist don´t be daft it´s fine - daft võib olla stupid, foolish, mad, crazy mitte et see mingisugune widely used väljend oleks, aga üks päev ma küsisin spordikeskuses trenniaegade kohta ja see mees vastas mulle "i don´t know a scooby-doo about badminton" :D

Ja kuigi ma olen filmidest näinud, et inimesed ütlevad "Pardon?" kui nad ei kuule, mis keegi ütles, siis kõlab see siiani minu jaoks natuke veidralt. Kuidagi ametlikult/ülbelt :D

Ja "Hi, how are you" asemel öeldakse midagi "Hiya you alright" taolist

image image

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!