EEVA naistekas

Neljapäev, 03. December 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

28/09/14

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

  Nii raske on sõnadesse panna kõike seda, mis siin juhtub :D Kui ma peaks lühidalt kirjeldama, mida ma siia tulemisest arvan, siis ma ütleks lihtsalt et parim otsus mis olla sai! Palju on inimesi, kes siin juba kodu taga nutavad ja üksi hakkama ei saa, aga minu arust ei jää selleks lihtsalt aega.

image
Keemiat on meil olnud esimesel nädalal juba 4 korda - küll lihtsalt sissejuhatus, aga ikkagi põnev. Lahe on kuulata, kuidas selja taga keegi sama ülesande sinust 3 korda kiiremini ära lahendab.
Õpilasi, kes võtavad Business Managementi keemia kõrvalainena on ainult 4, aga teistest ainetest on neid inimesi väga palju ja teisipäeval on meil n.ö. seminar/pidu ärikooli inimestega. Saab veel rohkemate inimestega tuttavaks + majanduse tunnid hakkavad olema ühes super vinges majas :)
Keemias sain tuttavaks ühe Kreeka tüdrukuga, kes tegi ka IB-d ja samal õhtul kutsus ta ema meid linna India restorani. Kõik oli ülitore aga kui kelner lõpuks arve tõi ja ma kotist rahakotti otsima hakkasin, sai ta ema niii kurjaks! Peaegu et karjus, et mida ma enda arust teen ja et tema on lauas see, kes maksab. See oli üsna... šokeeriv :D Ta ei rääkinud taksos ka minuga ühtegi sõna :D Ja ma tahtsin ainult head, haha..
image Järgmisel päeval oli meil koolis kohtumine oma mentoritega - minu oma on mees, kes inimesi üldse keemiasse vastu võtab ja stippe organiseerib ja nii edasi. Vabandas minu ees mitu korda, et ma pole stipendiumi kohta informatsiooni saanud ja et novembris saan ma heade IB-hinnete eest 1000 naela. Seda oli ausõna rõõm kuulda :D
Pärast seda oli meil kogunemine inimestega, kes said SPA ehk siis Sports Performance Awardi. Ma olin nii üllatunud, et see "auhind" nii palju asju sisaldab!  Tasuta jõusaal, ujumine, jooga ja igasugused muud rühmatrennid, 100 naela eest riideid spordipoest, tasuta treenerikoolitus nendele kes soovivad, tasuta füsioteraapia, spordipsühholoogia, no mida iganes tahad ausalt öeldes. Super kui kool niimoodi toetab! Ja ma ei mängi ju isegi nii kõrgel tasemel sulgpalli. Tuleb lihtsalt ise aktiivne olla ja õigel ajal õigetesse kohtadesse avaldused teha :D
image Eile hommikul olin ma eriti spontaanne. Kõndisin campuse poole, kuna ma pidin ühele poisile tema ID-kaardi tagasi viima (kõik inimesed järjest unustavad meie korterisse oma asju, kaameratest rahakottideni välja) ja läksin üsna kiire sammuga ühe tüdrukust mööda. Ta hakkas ka kiiremini kõndima ja küsis, et kus ma lähen ja kas ma tahaks temaga linnatuurile tulla. Ma ei teadnud mingist linnatuurist mitte midagi ja siis ta seletas, et sellele sai tasuta registreeruda ja kuna tema sõbranna ei saanud tulla, siis ta plaanis minna ära ütlema. Kuna Birminghami tuur tundus lahe idee siis ma olin nõus ja läksingi temaga kaasa :D
image Sõitsime bussiga mööda linna ringi, kuulsime/nägime palju huvitavat, saime Hiina restoranis tasuta süüa ja sain 4 väga head sõpra endale! Ühel nendest on selline super-"posh" aktsent ja ta sai Oxfordi õigusteadusesse sisse, aga ta otsustas selle asemel siiski Birminghami valida. Ütles, et campus ja vaba aja veetmise võimalused on siin palju paremad - olen vägagi nõus! :D
image

 Huvitav pasta mida siin poes müüakse :D

image

Mõnuusad Birminghami dressid!

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!