EEVA naistekas

Neljapäev, 03. December 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

29/08/14

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Leidsin internetiavarustest midagi nii head, mida ma lihtsalt pean jagama :D
Sattusin youtubes Russell Brandi kanalile, kus ta teeb "saadet" Trews ehk siis True News ja kommenteerib informatsiooni, mida jagatakse tuntumates uudistesaadetes, näiteks nagu Fox News. Esiteks - kuna ta oli/on ju koomik, siis ta pistab tõsise arutelu vahele igasuguseid häid kommentaare ja seda on nii naljakas vaadata, teiseks see on hariv, kuuled mis maailmas toimub ja mida erinevad pooled sellest arvavad. Ja kolmandaks Russell kasutab laia sõnavara, nii et samal ajal saab enda inglise keelt ka arendada :)


Link videole sellest, kuidas Fox Newsi saatejuht teda oma youtube kanalis vastu rääkimise eest ründab - Israel/Palestine, Russell Brand/Sean Hannity - Round 2 (The Trews)

Mõned head sõnad, mis ma tema videosid vaadates olen õppinud:
commodification - the transformation of goods and services, as well as ideas or other entities that normally may not be considered coods, into a commodity (something salable)
audacity - hulljulgus
innocuous - causing no injury, harmless
bigotry- a state of mind where a person views other groups with fear, distrust or hatred solely on the basis of ethnicity, race or other group characteristicsimage

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!