EEVA naistekas

Neljapäev, 03. December 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

26/08/14

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Mõned postitamata jäänud pildid sellest suvest :)

 

Täna hommikul sattusin BBC-s lugema artiklit millestki sellisest nagu "digital detox" ja mõtlesin natuke selle üle, kui hull see värk ikka on. Inimesed maksavad raha selle eest, et olla tehnoloogiast eemal - kuigi igaüks saaks ju kodus lihtsalt otsustada päevaks või paariks arvutit ja muud sellist mitte kasutada. Ja siis ma mõtlesin, et okei, prooviks järele, oleks hea vaheldus paar päeva ilma sotsiaalmeediata olla. Mõni tund läks mööda ja siis pidin ma tegema ühe telefonikõne. Pärast kõne lõpetamist on ju aga kohe ekraanilt näha- kaks uut meili, keegi on sulle kuskil kirjutanud jne. Mõtlesin, et ei, mis sellest ja panin telefoni ära.
Ja siis hakkab peas ketrama :D Huvitav, kes need meilid saatis. Äkki see oli midagi ülikoolist. Oi, siis ma peaks ju küll vaatama, sest et võib-olla peab nendele kiirelt vastama.
Ja nii see läks. Õudne tegelikult, et tihti ju tõesti PEAB internetiühenduses olema. Mul ei ole midagi interneti vastu (ilmselgelt, filmide vaatamine ja blogide lugemine ja youtube ja kõik see meelelahutus on ju väga lahe) aga nõme on see, kui internetti tekivad ka kohustused ja tööülesanded ja muu selline, mille tõttu sa ei saa lihtsalt mitu päeva kõigest eemal olla. Ja lõpuks sa maksad mingile organisatsioonile, et nad "sunniviisiliselt" sul nutitelefoni ära võtaksid ja kõigest puhata laseksid.image

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!