EEVA naistekas

Kolmapäev, 12. August 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Wishlist: Home

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

1-We really need a new couch and i know that white is not the best colour but it's so beautiful and would look so good:)

Meile oleks hirmsasti vaja uut diivanit.Praegune on lihtsalt nii ajast ja arust ,et ma ei salli kohe seda kärakat seal nurgas:) Valge värv uuel diivanil oleks ilus aga mitte praktiline.Aga vahet pole mis värvi,peaasi ,et oleks uus ja suur nurgadiivan:)

image

2-I hate the current stove that we have.It is so old and it's not working properly and i can't bake anything because most of the time the stove burns all of my cakes and cookies:(

Ma nii vihkan meie praegust pliiti.Esiteks on ta gaasiga ja selline kus sa pead ikka ise süütama ja mulle kohe üldse ei meeldi see süütamine ja ma nii kardan alati,et gaas jääb sisse või midagi.Pealegi ta ei tööta ka korralikult ja küpsetada midagi on pea võimatu,sest enamus küpsetisi kõrbeb lihtsalt ära!:(

3-A new tv table stand.We actually don't watch tv that often but it would look so much better than the big cupboard thing that we have right now.

Kuigi me telekat nii väga ei vaata,oleks uus riiul/alus poole parem kui meie praegune suur sektsioon,mis lihtsalt kogub tolmu ja muud pahna!

4-Now that the summer is almost over,it is time to burn candles again and make  the home smell good and cosy.My favorites are Joik candles,they just smell so good and they have a huge selection of different scents:)

Nüüd kus suvi hakkab vaikselt otsa saama ja pime sügis kipub ligi,on paras aeg oma küünlad välja otsida või uued osta ja nende abil siis kodu jälle hubasemaks muuta:)

5-I have been looking for a floor lamp for so long.It is crazy how expencive they are.But i am not giving up and one day i am gonna have that lamp on my living room!:)

See on lihtsalt ulme kui kallid on põrandalambid! Mingi hetk oli Koduekstra lehel soodukaga ilus lamp aga nagu ikka minu rõõmuks ei ilmunudki kunagi see  poodisesse! Pfff ma ütlen kohe! Aga ma ei anna alla ja kunagi ma saan omale elutuppa selle paganama lambi!:))

6-If i have the couch,the lamp and the tv set ,then a big white fluffy rug would also be perfect on my living room or my bedroom.I bet that my cats would love that rug and i would have my hands full of keeping it nice and clean:)

Ning kui mul oleks olemas juba kogu see eelnev kraam,siis ilus valge kohev vaip sobiks veel ideaalselt põrandale.Loomulikult näeksin ma palju vaeva,et seda valge ja puhtana hoida,sest ma usun,et mu kassid armastaksid seda vaipa:))

7-New colourful pillows for my new couch would also be nice:)

Nagu ma ütlesin,siis mu praegune diivan pole just kõige kenam-selline pruunikas kirju sigrimigri ja sinna sa ei pane ju ilusadi värvilisi patju peale.Seega oleks uus diivan,siis oleksid ka uued ilusad padjad mida siis vastavalt tujule vahetada saad ja ikka mida rohkem patju seda mõnusam!:)
image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Jaanika Wishlist: Home