EEVA naistekas

Kolmapäev, 25. November 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Ehe Mood

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 1 Comment

See postitus on valminud koostöös sellise toreda rõivakauplusega nagu Ehe Mood. Nende poest võib leida nii ilusaid rõivaid, ehteid, küünlaid ning ka maitsvat kohvi ja šokolaadi - kuid mis kõiki neid ühendab, on see, et need on õiglase kaubanduse tooted. Õiglane kaubandus ehk siis Fair Trade tagab inimestele, kes arengumaades on need tooted valmistanud, ausad kauplemisvõimalused ning inimväärsed töötingimused.

Lisaks õiglasele hinnale aitab õiglasest kaubandusest saadud lisatulu ka tootjatel oma kogukondi arendada - anda haridust lastele ja parandada arstiabi kättesaadavust. Seega ostes õiglase kaubanduse tooteid jääb sinuga teadmine, et su raha ei lähe mitte mõne suure korporatsiooni kätte, mis niigi rahas supleb, vaid aitab toetada arengumaade tootjaid ning parandada sealset elukvaliteeti. :)

image image


image image image image

Lisaks õilsale põhimõttele on neil ju väga kaunid kleidid ning aksessuaarid, mida saab uudistada ehemood.ee leheküljelt või siis Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus. Piltidel olev mõnus õhuline kleit on muidugi pärit nende poest :)

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid (1)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!