EEVA naistekas

Pühapäev, 12. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Jaan(uar)

Postitas blogisse: Rita elu
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Loodan, et kõik veetsid jaanipäeval meeldivalt aega toredas seltskonnas. Mul avanes võimalus minna Lahemaa Rahvuspargis asuvasse suvilasse Pudisoo külla. Kohale jõudes tervitas meid armas punane tareke valgete akende ja lumivalge uksega. Täitsa muinasjutuline präänikumaja. Autost pea välja pistes tundsin kohe värsket männilõhna.

image 

image

 

Kohale jõudsime üpris hilisel tunnil. Minu häid võõrustajaid kutsuti suuremale jaanile ning nad võtsid minu ka kaasa. Seltskond ja atmosfäär olid väga meeldivad. Selgus, et kõik kohalviibijad olid ajakirjandusliku taustaga ning üks nendest oli mu kursaõe kolleeg. Eesti on ikka pisike. Sõime kõhud punni kõigest heast ja paremast ning hiljem rääkisime juttu. 

image

Öösel käisime rannas. Paks udu ja sinetav merevesi maalisid akvarellilise vaatepildi. Näis nagu oleksime peatunud hetkes, kui maa ja meri sulasid ühte.

image

Järgmine päev algas ekstra mõnusalt. Võõrustaja Kertu tegi väga maitsvaid pannkooke, smuutit ja kohvi. Mmm.. paradiis mu kõhu jaoks. Hiljem võtsin natuke aega maha. Lugesin ja chillisin niisama. Olin kaks päeva ilma interneti ühenduseta ning nautisin lihtsat elu looduses. Täna jõudsime tagasi linna.

Tänan võõrustajaid. Tänan ka teisi, kes tegid  häid ettepanekuid pühade veetmise osas.

Kuidas teie veetsite jaanipäeva?

Olge tublid!

Nimeks mul Rita. Õpin ajakirjandust TLÜ-s. Olen Tudeng TV-s reporter-toimetaja ning backstage`i fotograaf. Samuti panen end proovile erinevatel üritustel jumestaja rollis. Minu blogist leiate postitusi vingetest üritustest, kinost, moest, ilumaailmast, ostudest ja reisidest. Blogis kajastan kõike, mis mind inspireerib. Mõnusat uudistamist.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Margarita Jaan(uar)