EEVA naistekas

Esmaspäev, 23. November 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Buys Not Worth The Money

Postitas blogisse: Rita elu
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Kätte on jõudnud shopahoolikute unelmate aeg.  Suured plakatid kuulutavad kindlameelselt allhindluste hooaja algust. Raske on mitte kokku osta asju, mida tegelikult ei vaja, kui hind on ju nii nii odav. Paraku soodsad ostud ei ole alati head ostud. Ammu pole ma allahindluste ajal ämbrisse astunud. No ilmselt oli ka aeg seda uuesti teha. Loodan, et järgnev postitus osutub kasulikuks ning poes neid asju nähes, jätate need heaga riiulile.image image
Meie suvi meenutab rohkem hilissügist, mis tähendab, et saabasteta seda rasket aega üle ei ela. Otsisin endale pikka aega poolsaapaid, mis oleksid võimalikult lihtsad ja ilma kontsadeta. Minu meelest on praegu kõik poolsaapad nii üledisainitud. Nii palju kulinaid, kristalle, sitse ja satse. No palun EI. „Õnneks“ leidsin ma endale ühed välisel vaatusel ideaalsetena tundunud poolsaapad. Must ja kuldne, vähe detaile, pole kontsa – perfekto. Ostsin need Seppäläst. Poes jalga proovides tundusid täitsa mugavad. Läksin intervjuud tegema ja panin need jalga. Juba peale tunnist kandmist lõid mu jalad tuld ja sädemeid. Tald on väga kange ja näib nagu ühelt poolt oleks see lausa tõusvas joones. Päeva lõpus oli tunne nagu oleksin terve päeva tiirutanud Tallinna Vanalinnas kõrgetel kontsadel. Kõige hullem kogu selle asja juures on ilmselt see, et väliselt nad mulle ikka veel meeldivad, aga kanda neid on piin. Niu :( image image

Järgmine toode on ilmselt nendest kolmest kõige hullem. Selleks on BYS Bronzing Powder. Ostsin selle Tallinna Kaubamaja ilumaailmast. Testrit polnud, seega valisin värvi järgi. Odav oli ka (kõigest 4,5). Kodus suure õhinaga avasin pakendi ja pettumus oli suur. See lõhnas nagu väga, väga vanade prouade riidekappis olevad riided tihtipeale lõhnavad.  Vaatamata ebameeldivale lõhnale otsustasin siiski proovida. Mitte mingisugust vahet ma ei märganud. Pigmentatsioon on olematu. Ei soovita!

image image image

Viimane toode on ilmselt ainus millega enam-vähem rahule jäin.  Selleks on punane MIYO huulepulk toonis nr.08 „Scarlet Sin“. Värvitoon on tõesti väga meeldiv ja just õige punane. Püsivus on väga hea. Ainsaks miinuseks on lõhn, mis on odavate huulepulkade jaoks loomulik. Muus osas täitsa rahul. Huulepulga ostsin samuti Tallinna Kaubamaja ilumaailmast.

Selliseks kujunes mu tänane ostuäparduste postitus. Soovin koputada teie südamele. Mõelge hoolega, kas te tõesti tahate/vajate seda toodet või soovite seda, vaid soodsa hinna pärast. Tiina Kruus ütles kord, et vahel on arukam osta riideese täishinnaga, et see oleks täpselt paras ja selline nagu soovid. Nii tunned sellest rohkem rõõmu. Olen temaga täiesti nõus.

Kas ka teil on olnud ostuäpardusi? Mida teete toodetega, mis teile ei meeldi? Avaldage arvamust all kommentaarides.

Olge tublid!

Nimeks mul Rita. Õpin ajakirjandust TLÜ-s. Olen Tudeng TV-s reporter-toimetaja ning backstage`i fotograaf. Samuti panen end proovile erinevatel üritustel jumestaja rollis. Minu blogist leiate postitusi vingetest üritustest, kinost, moest, ilumaailmast, ostudest ja reisidest. Blogis kajastan kõike, mis mind inspireerib. Mõnusat uudistamist.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Margarita Buys Not Worth The Money