EEVA naistekas

Teisipäev, 20. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Päeva teine pool

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Pärast vanemate ja sõprade nägemist ei ole siis lõputraditsioonidega veel kõik, koolis vahetatakse kiirelt riided ja minnakse veoauto peale.. Sellega sõitsime mitu tundi linnas ringi, tümps põhjas, kõik üksteist õllega pritsides (päris vastik, lõpuks olime kõik läbimärjad ja haisesime nagu ma ei tea mis :D) ja kisades. Tänavatel inimesed jooksid meiega kaasa ja lehvitasid ja see oli ikka päris lõbus! Mõtlesime, et oleks küll jube kift seal peal pilte teha, aga ainuke klassiõde, kes telefoni kaasa võttis, mässis küll selle kile sisse ära aga Iphone ikkagi pärast enam ei funktsioneerinud.

 

image image
Paari tunni pärast visati meid  maha ja saime siis metrooga koju sõita (inimesed üldse ei passinud, mkm) ja koju pesema minna. Pärast uuesti valmis sättimist läksime klassiõe juurde õhtusöögile :) Lõpetamise õhtul korraldavad enamasti paar lapsevanemat klassist sellise suurema peo ja klass jaotub siis paariks grupiks. Kaasa võetakse kogu pere ja see on minu arust nii tore :) Kasutasime siis juhust, et kuna kaasas oli minu fotograafist ema ja tegu oli ühe meie viimaste õhtutega koos, tegime oma sõbranna-pundiga natuke pilte (+Pamela oleks ka pidanud seal olema!)
image image image

Kella kaheteistkümnest oli tegelikult veel ööklubis kogu kooli lõpetajate pidu.. Aga enamik meist olid nii väsinud, et me ei jaksanudki minna ja läksime hoopis klassiga järgmine päev. Tegu oli täiega mõnusa klubiga, nii et kui kellelgi on kunagi plaanis Rootsi klubitama minna siis võib juhtnööre küsida :D
See lõpetamine jääb mulle kindlasti elu lõpuni meelde ja see kõik oli lihtsalt niii vahvaa ♥

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Anette Martin Päeva teine pool