EEVA naistekas

Pühapäev, 09. August 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Oooo fishy-fishy!

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

One evening me and my boyfriend decided to go fishing and eating dinner at Viking village. All the area looked so lovely, it looked like we would have traveled back in time! Fish tasted really good and looking those photos I get hungry again. It was nice that some waitress had real viking clothes, but unfortunately some of the girl still had colorful shoes or pants...imageKäisime elukaaslasega ühel kaunil õhtul Viikingite külas, Harjumaal kala püüdmas ning õhtusööki nautimas! Kala näkkas nii, mis hirmus ja kogu ümbrus oli super ilus ja ajastutruu! Kalameister oli väga vastutulelik ning kuna ma ei suutnud valida, kuidas ma soovin, et ta kala küpsetaks, otsustas ta meid üllatada ja tegi kaks poolt kahte erinevat moodi! Mõlemad aga maitsesid tõeliselt hästi ja neid pilte vaadates hakkas mul suu taas vett jooksma. Lisaks oli vahva, et teenindaja-tüdrukutel olid rebased õlgadele visatud ja ajastule vastavad riided seljas, kuigi kahjuks ei olnud kõigil nii ja mõne neiu kirevad püksid või ketsid häirisid veidi silma, ehk oli see neil vaid "laiskuse päev." :) image image image image


Kas oskate ka ehk soovitada mõnda head paika, kus käia kala nautimas?

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eneli Oooo fishy-fishy!