EEVA naistekas

Reede, 27. November 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

29/01/14

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

See nädalavahetus käisin ma oma elu jooksul kõige põhjapoolseimas punktis (naljakas mõelda niimoodi) Umeå-s. Mängisime ühte eliidivõistlust ja ööbisime kaks ööd ühes mõnusas hotellis:)
Laupäeva hommikul läksime saali ja mul olid alles tavalised riided seljas, kuna ma ei mänginud segapaari ja mu üksikmäng oli alles hiljem. Reaalselt kolm sekundit pärast sisse astumist tuleb üks poiss ja küsib, et kas ma segapaari tahaks mängida. Viis minutit oli aega riidesse panna ja sooja teha :D Kaotasime kohe esimeses ringis aga ma olen õnnelik, et ma rääkisin kogu aja ainult rootsi keeles. Kui treener juhendama tuli, siis vahepeal ei saanud kahjuks eriti aru mis ta seal seletas, aga ma ei viitsinud poole mängu pealt selgitama hakata et kuulge ma ei ole tegelikult rootslane :D

Eile käisin esimest korda Rootsis hambaarsti juures ja see oli nii... teistmoodi! Esiteks juba see lift, millega me üles hambaarsti juurde sõitsime, oli teistmoodi - seal oli tugitool :D Pole varem sellist asja näinud.
Tuli välja et selle hambaarsti tütar, kelle juurde me läksime, käib siin Rootsi Eesti koolis ja ta oskas ise ka natuke eesti keelt. Lõpuks rääkisime segamini inglise-rootsi ja eesti keelt ja see oli nii naljakas :D
Igatahes mul ei ole kunagi Eestis hambaarsti juures X-ray´d tehtud! Ma muidugi terve elu sama hambaarsti juures käinud, nii et ma ei tea, äkki kellegi teise hambaarstid kasutavad siukest asja? Siin tehakse seda iga kord, kui hambaarstile lähed. Nelja erineva nurga alt ka veel, et näeb kohe ära, kui midagi viga on.
Teine naljakas asi oli see, et ta ütles et kõikidel eestlastel ja venelastel on mingid imelikud plommid. See, millest need plommid tehtud on, pidi olema mingi aine, mida nad Rootsis enam üldse ei kasuta, sest see võib tekitada põletikku. Tore teada, eksole:D
Flo Rida- How I Feel  Seitsmetunnise autosõidu jooksul tuli raadiost vähemalt 10 korda, aga see täitsa hea (mitte muidugi nii hea kui Buble oma)

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!