EEVA naistekas

Teisipäev, 11. August 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

08/10/13

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Tänane TOK tund - jeerum... Täna oli meil oli asendusõpetajaks üks vanem mees, kes palus meil igasugustele erinevatele eetikaga seotud küsimustele vastata. Esimene küsimus oli kohe ikka päris õudne. Pidime siis ette kujutama sellist olukorda, et üks suur raske käru veereb mäest alla ja nelja väikese tüdruku suunas. Kui need tüdrukud kärule ette jääksid, siis nad saaksid kindlalt surma.

Sina seisad nendest tüdrukutest natuke eespool ja sinu kõrval on üks suur kole paks purjus mees. Kas sa lükkaksid selle mehe sellele kärule ette, kui sa teaksid, et mees saab surma, aga ta peatab käru (kuna ta on nii suur, sina ise ette hüpates käru ei peataks) ja neli väikest tüdrukut jäävad ellu? Või sa ei teeks mitte midagi ja need neli tüdrukut sureksid?

Lihtsalt rõve on ju sellisele küsimusele vastata, igatpidi tunned ennast halva inimesena. Enamik meist ütlesid siiski, et nad ei teeks mitte midagi, kuna nad tunneks muidu ennast ise mõrvarina / nad ei suudaks kedagi tappa. Samas, kui sa midagi ei tee, siis sa ju ka kaudselt tapad neli tüdrukut? Neli elu vs üks elu..

Terve tund saime jageleda mitmete selliste näidetega ja kuigi see oli õudne.. siis see oli samas huvitav ka. Viimane näide oli ühe reklaami kohta, see on lühike ja äkki mõned teist on seda näinud ka juba - http://www.youtube.com/watch?v=5nBJ2RIW-G0

Mida te sellest arvate? Mõned inimesed meie klassist võtsid asju väga rahulikult, et haha, naljakas reklaam, õige tegu. Teised olid jällegi et appi, juba põhimõte, et väike laps meelega auto alla aetakse, on õudne. Ja ega ta pole veel ju ühtegi kuritegu toime pannud.

Ja siis suutis õpetaja asja muidugi veel ekstreemsemaks ajada - küsis, et kui sul oleks võimalus minna ajas tagasi ja Hitleri ema ära tappa, kas sa teeksid seda?

Ma ei tea, kas ma olen mingi hädine inimene, aga mul ajas juba sellistest teemadest rääkimine külmavärinad peale.

  image image

 

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!