EEVA naistekas

Teisipäev, 04. August 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

My grazy life

Postitas blogisse: Lilyac
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Hey, Hey!!!:)

Olen olnud üpris pikka aega kadunud, kuid nüüd ilmusin jälle välja.

Põhjuseks siis see, et mega palju tegemist on olnud.Eelmine nädal oli esimene koolinädal ja see möödus üpris rahulikult, olen saanud kätte ka oma esimese viie : D .

Kuna mul oli eelmine nädal sünnipäev siis ei puudunud sealt juurest ka vanaemal külas käik.See on nagu pisikene armas igaaastane traditsioon, sinna hulka kuulub vanaema tehtud küpsisetort(mis on mega hea).

Kuna ma olen selline inimene kes eriti paigal ei püsi, siis käisime me päris mitu õhtut järjest kusagil jalutamas. Alguses viidi mind Võsu mere äärde, kus oli mega külm : D ja vesi oli õrnalt soe, oleks võinud lausa ujuma minna, aga siiski jäi see ära sest seljuhul oleksin ma enda järgmise nädala lihtsalt voodis lebanud ja haige olnud(milline aja raiskamine).

Järgmisel õhtul käisime lihtsalt pisikese tiiru Viitna järve ääres, mis lausa rohetab.(Arvatavasti need õitseajast jäänud vetikad)

Ja lõpuks üle pika aja käisime me ära Jägala joa juures.Viimati käisin ma seal umbes 7 aastat tagasi või isegi 8 aastat.Muutunud ei paistnud seal midagi olevat, kui ainult vee sügavus.Väiksena tundus see palju sügavam aga see selleks : D

Eile õhtul käisime me ära Käsmus, taas üle pika aja.Nägin isegi õrnalt päikese loojangut, nii mõnus...Jalutasime seal metsa vahel kus tuul tõi ninna mõnusalt tugeva männi lõhna, ise samal ajal mõeldes et tahaks seal kunagi maja omada.Vesi oli soe, taaskord oli tunne et läheks vette solberdama aga ei, tervis ei luba(õrnake mul teine).Muidugi sai kaasa varuda pusa ja jope, aga need olid täiesti kasutud, sest tuul oli niivõrd mõnusalt soe, et ei hakanud külm ega palav(kuigi õhtuti ei olegi vist võimalik, et mere ääres palav hakkaks).Suur soovitus kõigile, käige jalutamas nii tihti kui võimalik, sest varsti on need mõnusad ilmad läbi!

image

 Käsmu.

image

 Käsmu.

image

Käsmu.Mulle endale meeldib isiklikult Käsmu rohkem, sest seal on ümberringi loodust rohkem ja on ilusam ning puhtam kui Võsu.

Hetkel kõik ja päikest teile!:)

Olen 18 aastat vana ja pärit Lääne-Virust. Armastan maiustusi, loodust, poodlemist ja niisama lebotamist. Ma ei hinda inimesi välimuse järgi. Võtan oma elu lihtsalt, kuid panen paika enda sihid :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid V.A My grazy life