EEVA naistekas

Kolmapäev, 15. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

AUHINNAMÄNG! Võida Colgate kinkekott

Teazy auhind

Tänasest läks käima uus auhinnamäng, mis kestab kuni 18. märts 2015 (k.a)! Auhinnaks on 2 Colgate’i kinkekotti, mis sisaldavad Maximum Cavity Protection hambapastat täiskasvanutele ja lastele.

 

Kuidas võita endale see kasulik auhind:

1Hakka EEVA ja fänniks Facebookis ja jaga auhinnamängu uudist oma seinal/ajajoonel sõpradega

2Jäta auhinnamängu alla kommentaar "Jagatud" või "Jagasin".

319.märtsil loosime kõikide osalejate vahel välja kaks võitjat, kelle nime nimed avaldame EEVA naistekas ja EEVA Facebookis.

Colgate® tõi turule uue hambapastade kollektsiooni Maximum Cavity Protection, mis revolutsioonilise suhkurhapete neutraliseerimisel põhineva tehnoloogia abil võitleb hambakatus sisalduvate suhkurhapete vastu. Uue kollektsiooni hambapastad sisaldavad lisaks fluoriidile ka arginiini ja kaltsiumi, mis kaitsevad kaariese vastu ning tugevdavad ja remineraliseerivad emaili. Hambapasta võimaldab regulaarsel kasutamisel vähendada kaariese esimesi tunnuseid 50% ning hambaaukude tekkimist vältida 20%.
 
Kollektsiooni kuulub täiskasvanutele suunatud värske mündi hambapasta ning õrna mündiga Junior hambapasta lastele (kasutamiseks alates 7. eluaastast).

Head loosiõnne!

Colgate ja EEVA

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht