EEVA naistekas

Neljapäev, 24. June 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Asjad, mida ei tasu naistele kinkida

Punane pott

Mõistagi armastavad kõik kinke, hoolimata soost ja vanusest. Naised on väga olulised ja mehed võiks neile kinke teha sagedamini, aga ei ole kerge valida kingitust, mis meeldiks 100%. Sinu valiku põhikriteeriumiteks on sinu hoiak ning teadmised naiste harjumuste ja maitsete kohta. Allpool on ära toodud asjad, mida ei tasu iial kinkida:

 

 •  Potid ja pannid ning muud majapidamisriistad.
  Neid asju kinkides võid sa naist solvata - ta võib seda võtta kerge vihjena, et tema koht on köögis (see ei loe, et sa tegelikult ei pidanud seda silmas). Ükski naine ei taha end tunda kokana, isegi siis, kui ta tõesti veedab suure osa oma elust köögis.
 •  Riided, eriti siis, kui sa pole kindel suuruses.
  Sinu maitse ja stiilitaju võivad erineda sinu tüdruksõbra omast. Näiteks võid sa tema jaoks välja valida rohelise pluusi, aga tõenäoliselt on tal juba 5 sarnast pluusi nagu see. Ta hoiab neid kõiki oma kolikambris, kuna arvab, et roheline värv ei sobi talle. Selles kategoorias on erandiks üksnes ilus pitspesu, mille ostmiseks on jällegi vaja teada õigeid suurusi.
 •  Kink peaks olema ainult talle.
  Kui sa ostad kingituse mõttega, et saad seda samuti kasutada, siis pole see tema suhtes aus.
 •  Ära kunagi kingi odavaid parfüüme.
  Parfüüm peaks olema kallihinnaline, hea lõhnaga ja maksma vastavalt. Mis puudutab teisi kosmeetikavahendeid ja isikliku hügieeni tooteid, siis pole nende ostmisega mõtet riskima hakata. Näiteks, kui sa kingid oma armsamale deodorandi, siis võib ta mõelda, et ta higistab liiga palju.
 •  Unusta odavad ehted.
  Inimesi tavatsetakse hinnata nende järgi. Kivid peaks olema ehtsad ja metall ei tohiks jätta rohelisi triipe (nagu juhtub tihti hõbetatud vasega).

Samuti ära unusta, et ilusate pisiasjakeste ostmisest ei piisa. Õpi kingitust kinkima viisil, et naine tunneks end kõige armastatuma ja ainumana. Hangi ilus kimp lilli ja anna see üle kõige õrnemate sõnadega. Ära karda näida rumal – sa räägid talle tõtt.

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood Asjad, mida ei tasu naistele kinkida