EEVA naistekas

Esmaspäev, 12. April 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

5 peamist viga, mida uued töötajad teevad

Uus töötaja

ÜLETUNDIDE TEGEMINE
Hilisõhtuni töötamine võib edu saavutamiseks näida esmapilgul kõige parem mõte. Ületunnid soodustavad aga unepuudust ning kasinaid toidukordi - mõlemad on pikemas perspektiivis edukuse vaenlased.

LIIGNE DETAILSUS
Õigesti tegemine on oluline, aga ära unusta ka töötähtaegu kui orjaliku pühendumusega detailidele keskendud. Kas sina ohustad oma tööstiiliga tähtaegadest kinnipidamist, üleüldist kvaliteeti ning mängid oma kolleegide kannatlikkusega?

DEMONSTREERID OMA AMBITSIOONE VAID OMA TÖÖÜLESANNETES
See on iseäranis omane assistentidele. Milline ülemus tahaks kaotada üliandekat „paremat kätt“? Pane ta nägema oma võimeid ka mõnel teisel ametikohal ning paku välja erinevaid võimalusi oma töö täiustamiseks. Just selliseid, mis ilmtingimata sinu tegevusvaldkonda ei liigitu.

ÜLEMUSE ISIKLIKE ASJADE AJAMINE
Üks asi on tuua ülemusele tass kohvi. Täiesti teine asi on aga pesumajast tema pesu äratoomine. Kui sinu ametikirjelduses just jooksupoisi ametiülesandeid ei ole, ära tee midagi, mida sa ei paluks oma sõbralgi enda eest teha.

ÜLEMUSELT KIITUSE OOTAMINE
Ära oota tagasisidet vaid ahvatle teda selleks. „Mida sa sellest projektist arvad?“. „On sul mõni soovitus, kuidas seda veelgi täiustada?“. Ära oota ka edutamist ning palgatõusu. Enesekindel olles tead sa alati, kuhu sa kuulud.

Hea lugeja, kas tuleb tuttav ette?

Toimetas Tiiu Maks

Postitas 27/11/2015 02:35 by katja1987 #222422
Lisan oma oma arvamusele.Ma elan vanematega,emaga ja vanaemaga.Alustan sellega,et meie majas pole pesumasina,ma pesen ise pesu.Iga päev koristan,aga minu ema mind vihkab,iga päev minule karjub.Kokkuvõtte on järgmine,et ma olen hea töötaja.Kui inimene hästi töötab kodus samuti ja tööl selline inimene.
Postitas 27/11/2015 02:38 by katja1987 #222423
Kui inimene tahab midagi elus saavutada,siis ta peab palju töötada,isegi öösel.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Töö & karjäär 5 peamist viga, mida uued töötajad teevad