EEVA naistekas

Pühapäev, 24. January 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

4 kevadtrendi, mida nüüd ja kohe kanda

Pastelsed toonid

Järgmine kord kui osturetkele lähed, pole mõtet oma tähelepanu enam talvistele rõivastele pöörata. Siit saad näpunäiteid selle kevade suurimate trendide kohta.

PASTELSED TOONID
Pane pastelsed toonid ka jahedamate ilmadega enda jaoks sobituma, näiteks kandes sellevärvilisi sviitreid või teksapükse. Võid kanda ka varrukateta pluuse ja lühikesi seelikuid koos mustade sukapükstega. Seda komplekti sobib hiljem ka soojemate ilmadega kanda.

PITS
See naiselik riie on täpselt kevadeks sobiv. Soeta pitsilisi kleite, toppe, seelikuid ja aksessuaare igas värvitoonis. Need lisavad sinu riietusele elegantsust ning sobivad iga ilmaga.

TRIIBUD
Sellesse kevadesse sobivad nii horisontaalsed kui ka vertikaalsed triibud. On õige aeg neid oma kappidesse mahutama hakata!

LILLEMUSTRID
Lillede õitsemine on seotud päikese ning soojade ilmadega, aga lilled näevad ilusad välja ka talveaias. Praegu sobita värvilisi lillemustreid koos mõne tumeda riietusesemega ja mõne kuu pärast vaheta needki rõõmsatooniliste rõivaste vastu välja.

Foto: freedigitalphotos.net

Toimetas: Tiiu Maks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood 4 kevadtrendi, mida nüüd ja kohe kanda