EEVA naistekas

Teisipäev, 17. May 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Häälega Hispaaniasse II osa

Postitas blogisse: Silli Jaanuse blogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 36 kommentaari

Avasin paki nuudleid-ostsin need Eestist kaasa.Sõin sellest oma kohu täis. Marii liitus minuga. Siis oli minu kord hääletada. Seejärel jäi seisma üks vanem Volvo, mille rool oli meile tavapärasest teisel pool. Autost väljus mees, kes aitas meil asjad pagasisse panna. Küll seal oli palju süüa! Taipasin siis, et sellisest asjast hakkan kogu oma reisi jooksul palju puudust tundma. Palju ei jäänud puudu, et küsida...küsisin hoopis, inglise keeles, et kuhu minek? Tema, et Inglismaale sõidab autoga. Meil selle üle väga hea meel, sest mees oli nõus meid Poolani ära viima. Tegin kommentaari Mariile toidu kohta, eesti keeles. Mees vastas mulle seepeale eesti keeles nagu muuseas. Ta nautis enda magusat võitu. Tegu oli eestlasega. Sain esimese õppetunni, veendu, mis rahvusest inimene on, enne kui väga julgelt ja avalikult eesti keeles rääkima hakkad.

Auto oli seest ebamugav. Mattusime vähemalt 10 koti alla. Tema kõrval istus vene rahvusest naine, kelle näost kajas mingit kohutavat kurbust. Nad rääkisid omavahel, aga ma ei saanud aru millest. Lõpuks oli sudaöö. Auto liikus vaikselt aga järjekindlalt.

Koik, mis mu mõttes oli, et lähen armastuse juurest minema..päris kaugele ära, et ta kustuks ja teda enam olemas poleks. Lähen midagi uut otsima. Midagi sellist, mida varem oma elus kohanud pole, midagi, millest ma ei oskaks iial unistada, ega loota...uni vajus vägisi mu mõtetesse ja seejärel vajusid vaikselt ja rahulikult ka mu silmad.

Ärkasin üles mingi häiriva asja peale. Marii magas mu kõrval - nagu väike printsess, tema lokid katsid ta silmi.Vaatasin ringi. Küsisin, kus me oleme? Ma nägin sadu ja sadu suuri veoautosid, olid tänavatuled, mis neid kergelt valgustasid ja kogu selle vaate omamoodi väärtuslikuks tegid.Vaatasin seda pool tundi, suured veoautod ei lõppenud. Marii oli samuti hämmingus.
Mees autos vastas, et oleme Poolas. Terve tee Lätist-Poola olime me maganud. Leedus on seega viibinud vaid meie fuusilised kehad. Väsinud olek, segadus ja sügav uni. Vajusin uuesti magama.Väsimus kattis mind nii nagu poleks ma iial magada saanud, nagu oleks ma unest vaid und näinud, et mulle pole iial antud võimalust uinuda...mu uni oli häiritud ja katkendlik kuid siiski parim, mida elus tunda võib. Sest sul on auto soojus ja kindlus ümberringi-sa saad magada.

Avasin silmad, mees autos ütles, et nüüd on aeg meil lahkuda. Tema teekond läheb teises suunas kui meie oma. Kell oli neli hommikul, minus oli mitmeid sadu külmavärinaid. Kõigest. Magamatus, külmus..tühi kõht. Ta jättis meid bensiinijaama taha. Ilma väiksema mõttepausita, hakkasime telki lahti tegema. See käis uimaselt ja kiirelt üheaegaselt. Telgis võtsime vaid ära jalanõud, katsime end magamiskotiga ja kõik oligi olemas.

Me olime oma unistusele lähemal. Me olime jõudnud Poola. Me magasime kuskil bensiinijaama taga. Me kuulsime linde, autosid..ja nägime tõusvat päikest. Meil oli kõik. Mul oli kõik. Igatsus kadus ära...Marii juuksed olid aga endiselt ilusad.

Silli Jaanus has not set their biography yet

Kommentaarid (36)

Load Previous Comments
 • techmartin

  Glad to chat your blog, I seem to be forward to more reliable articles and I think we all wish to thank so many good articles, blog to share with us. всики оферти

 • techmartin

  You actually make it look so easy with your performance but I find this matter to be actually something which I think I would never comprehend. It seems too complicated and extremely broad for me. I'm looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it! zeleno kafe kapsuli

 • techmartin

  I have express a few of the articles on your website now, and I really like your style of blogging. I added it to my favorite’s blog site list and will be checking back soon… най изгодни оферти

 • techmartin

  Thanks for the best blog. it was very useful for me.keep sharing such ideas in the future as well. buy youtube views

 • techmartin

  It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commentators here! buy youtube views

 • techmartin

  Thanks for the best blog. it was very useful for me.keep sharing such ideas in the future as well. buy youtube views

 • Outsourcing training

  You can get Apple-certified repairs and service at the Apple Store or with one of our Apple Authorized Service Providers.
  https://www.mobilexpress-fix.com/tablet-repair-in-niles/" mobile phone repair in Niles" rel="nofollow"> mobile phone repair in Niles
  Worked as a Senior SEO & Digital & Social Media & Graphics Design & cpa & Drop shipping & Video Editing And Youtube & Web Design And Development & Affiliate Marketing trainer at BITM (BASIS Institute of Technology & Management) since 2014-2018. Successfully completed 50+ SEO batches, 20+
  Affiliate Marketing batches and 30+ workshop on Freelancing under SEIP (Skills for Employment Investment Program).
  https://www.outsourcingall.com/digital-marketing-training-in-dhaka/"Digital Marketing training in Bangladesh" rel="nofollow"> Digital Marketing training in Bangladesh

 • schlüsseldienst münster

  I found your this post while searching for some related information on blog search...Its a good post..keep posting and update the information.

 • 먹튀검증

  Thank you very much for this great post.

 • Know Kotak Bank 811 Account

  Kotak Bank's Kotak 811 account is a savings account. This account has no balance and can be opened in a matter of hours. When you apply for this account, url="http://jnanabhumiap.in/know-your-kotak-811-account/]Know Kotak Bank 811 Account[/url] a Kotak bank representative visits your home for KYC verification and opens your account immediately if all of the information is valid. This account comes with all the features you'd expect, such as a chequebook, cash withdrawals, and so on.

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Silli Jaanus Häälega Hispaaniasse II osa