EEVA naistekas

Laupäev, 28. November 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

10 tegurit, mis näitavad meid vanemana

Kortsus käed

On vanemaid daame, kes näevad oma vanusest 10-15 aastat nooremad välja. Aga on ka vastupidine nähtus: noored naised näevad vanemad välja, kui nad tegelikult on. See tuleneb sellest, et paljud neist ei ole kursis asjadega, mis lisavad neile aastaid juurde.

 Asjad, mis näitavad meid vanematena:

1Varajased hallid juuksed
Halli võid juustest leida isegi 17-25 aastaselt. Stress, dieedid, kroonilised haigused – need kõik tekitavad varajasi halle juukseid. Teadlased oletavad, et hallide juuste ilmumine enne 30-40 eluaastat näitab seda, et organismis on mingi aine puudus (nt kaltsiumi).
Mida sa saaksid teha? Kõik on lihtne: söö tervislikku toitu, võta vitamiine, tee sporti, jaluta värskes õhus, väldi stressi, st hoolitse oma tervise eest.  Kosmeetilisest aspektist vaadates: kui sul on heledad juuksed ja pole rohkem kui 10 halli juuksekarva, siis võid kõik jätta nii nagu on.
Aga kui sa oled tumedajuukseline ja su juustes on halli, siis pead oma juukseid regulaarselt värvima, kuna hallid juuksed ei lase sul kunagi välja näha noorena. Muide, reeglina teevad tumedad juuksed näiliselt vanemaks, aga blond juus vastupidi teeb sind nooremaks!
Ole valvas ja värvi väljakasvanud juuksejuured õigeaegselt, vastasel juhul võid end häbistada nagu kuulsused Nicole Kidman ja Jennifer Lopez. Nad ilmusid rahva ette hallide juuksejuurtega. Maailma massimeedia kuulutas, et kaunitarid on lootusetult vanaks  ja ilutuks muutumas. Ära korda teiste inimeste vigu!

2Hoolitsemata käed
Mis saab olla hullem kuivast, lõdvast ja lõhenenud käenahast?
Talvisel ajal on  see teema suure tähtsusega. Mida sa saaksid teha? Pese nõusid ja põrandaid kandes spetsiaalseid kindad või kasuta kaitsekreemi. Päeva jooksul kasuta kindlasti niisutavat kreemi. Enne magamaminekut võid sa oma käsi masseerida eeterliku õliga.
Kui su kätel on pigmentatsioon vaatamata oma noorele eale, siis peaksid sa kindlasti läbi tegema maksadiagnostika - see võib olla märk  maksa- või sapi-põie haigusest.
Rääkides kätest ja käsivartest: tüsedaid käsivarsi seostatakse samuti vanade naistega, kes ei hoolitse enda eest. Niisiis, kui sa külastad jõusaali, ära unusta teha harjutusi ka kätele.

3Lõtv kael
Veel üks vanuse reetja on kael! Nahk kaelal on väga õhuke, just sellepärast on tingitud selle enneaegne vananemine.
Niisuta ja toida kaelanahka väga ettevaatlikult, täpselt nagu nägugi.
Tähtis moment: hoolitse oma rühi eest – longusolek  mõjutab su kaela negatiivselt.
Enamus meist veedavad palju aega kontoris arvuti taga istudes: on väga tähtis hoolitseda oma selja ja pea asendi eest. Ortopeediline padi oleks väga hea. Soe sall talvel üksnes ei kaitse sind külma eest, vaid kaitseb  ka su nahka. Kaela ja dekoltee kreeme võid leida mitmete kosmetikafirmade toodete hulgast.

4Küpsema naise parfüüm
Tõelised parfüümieksperdid vaidlevad arvatavasti vastu, aga osad parfüümid on sellised, mis seostuvad vanemate daamidega.
Nt Chanel No 5  – seda suurepärast lõhna võib seostada küpsemate naistega, sest meie vanemad ja vanaemad kasutasid seda.
Seega kui sa tunned end uut parfüümi kandes vanemana ja see põhjustab psühholoogilist ebameeldivust, siis on parem sellest hoiduda.

5Väsinud väljanägemine
Mured töö juures, elu- ja pereprobleemid, nende tulemusel kõnnid ringi kurva ja kibestununa. Sellistel hetkedel mõtlevad inimesed, et nad on vanemad, kui nad tegelikult on. Murelik väljanägemine ütleb, et su elu pole hea ning selline välimus muudab inimese võõraks.

6Eale mittevastav riietus
Kujuta ette noort tüdrukut seelikus, mis on üle keskmise pikkusega, loomulikult näeb ta välja tõsisem ja … vanem! Riided õlatugedega, vormitud rõivaesemed, daamide pluusid ja mantlid, eale mittevastavad jalatsid teevad sind samuti vanaks.

7Kirgas meik
Meik võib tihtilugu teha väljanägemise vanemaks. Paljud noored tüdrukud, kes  lähevad välja meigita, ütlevad, et inimesed võtavad neid kui teismelisi. Kirgas ja rikkalik meik võib teha tüdrukust tõelise daami.
Paljud tüdrukud tunnevad end kirka maniküüriga ebamugavalt, nad ütlevad, et see teeb neid vanemaks.
Märgatavad nina- ja huulekurrud lisavad samuti aastaid, mistõttu ära unusta peitepulka kasutada

8Kortsud
Kortsud on kõige silmnähtavamad vanuse tunnused. Võitlust naha vananemise vastu teostatakse täiel kiirusel: kosmeetikafirmad leiutavad  uusi tooteid väga tihti. Alles hiljuti arendasid Ameerika teadlased sellise asja nagu „Amatokin“, mis aktiveerib inimese tüvirakud ja seetõttu suudab see siluda isegi kõige sügavamad kortsud.
Noored tüdrukud peaks meeles pidama, et kergem on kortsude teket ennetada, kui neist hiljem lahti saada. Sellepärast peaks sa kasutama päikesekaitsekreeme ja niisutama nahka regulaarselt.
Mida paremini sa oma nahka kohtled noores eas, seda parem näeb see välja vanemas eas.

9Lõtv keha
Arvatakse, et niinimetatud „apelsinikoorenahk“  on omane ainult vanematele naistele. Siiski pole see seisukoht õige, sest isegi noortel saledatel tüdrukutel võib esineda tselluliiti.
Selle murega maadeldes peaks sa kombineerima erinevaid meetodeid: tasakaalustatud toitumine, sport, probleemsete piirkondade massaaz, tselluliidivastaste kreemide kasutamine.

10Intensiivne päevitus
Tugev päevitus kuivatab nahka ja soodustab kiiret vananemist. Pruuni näo- ja kehatooniga naised näevad vanemad välja.

Mida sa saaksid teha? Ole mõõdukas kõikide asjadega.

EEVA

Postitas 04/02/2008 19:45 by Anette20 #216900
Ei ole ju miskit teha kui tööstress juuksed hallika muudab. Meeste puhu see ei ole võibolla nii suur mure kui naiste puhul.
Postitas 07/02/2008 22:27 by Mariia #216901
Tunnistan ausalt, et mina olen oma näo kortsud peletanud eemale botoxiga.
Postitas 02/11/2008 13:16 by marbella2009 #216902
Ei ole ju miskit teha kui tööstress juuksed hallika muudab. Meeste puhu see ei ole võibolla nii suur mure kui naiste puhul.
Täpselt stress ja tänapäeval on seda väga palju ! Ja ka noortel !

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood 10 tegurit, mis näitavad meid vanemana